Пане Бобе, а Ви такі читали договір з отим *******телекомом? Бо там, у залежності від року підписання (саме "паперового" договору) є досить цікаві питання. * здам інфу не зрозумілої цінності - оті *******телекомовці планують робити оптику на Вашій локації, у т.ч. Ви хоч і не "корп", однак цікаве питання.
Я вже давно від них відрізався! Тепер висну один місяць у сусіда з праваа потім місяць у сусіда з ліва таки горілка може код здати...
Вітряки, дрібні гідрогєни, сонячні панелі - то наша відповідь "акулам капіталізьму" * мя намагались "кохати" енергетики, бо статистика за роки (!) в мя "нє пляшет" (лічильник на сходинковій клітині, замок - задля запобігання ну-дуже-тупих злодюжок). а потім я придбав електрочайника
мені воля -кабель досі дзвонить, я з 2008-го в Києві не живу)))) так прикольно їх тролити, кажу нема в мене тирнету -як буде заплачу, адресу просять, ну я їм називаю. Ображаються))))
Це що "ВО-БЛЯ", що інші. Усі намагалисі "кохати мізкі". Навить на "мобіл" наярюють. Роботами, мені )) Питання дрібних мереж, та великих мереж - а з **** ви нам не платите?
Дуже вчасно. Пан К. похвалявся, що організовує флотилію. Йому якраз та шабля підійде, від бобрів відбиватися.
Вітаю! День був: трохи морозний, сонячний, тихий. От найби та гамерика назавжди забрала до себе зиму, сніг та морози, а в нас шоб росли пальми, і завши було тепло як у каліфорнії. Я он навіть згоден доплачувати шоб у нас не було зими.
У Ляксандрії біда - клуню будуть повертати у державну власність https://gre4ka.info/suspilstvo/4192...chennia-bomboskhovyshcha-na-kirovohradshchyni
ти мені отих сепарів з лугандонії нагадуєш. ті теж до свинособакії разом з хатою, городом та сусідами вирішили переїхати замість того щоб зібрати лахи в вузлик та до бєніной матирі пхати до кацапської підорашки. от так і ти хочеш разом з хатою до африки чи жидостану перебратись.
Та як би ото був вузлик із кількома сотнями мільйонів даларів - то я вже давно б перебрався у Санта-Моніку, купив би собі будинок на Масл-Біч і про оцю зиму тіку б у кошмарних снах згадував. Мо трохи коштів виділите мені сусіда на здійснення мрії , гашоскажете?
розумієш з таким вузликом кожен дурень може поїхати а от поїхати маючи у кишені якийсь дрібязок на пів хлібини та шматок сала у полотні а потім за рік чи п'ять мати вузлик грошів чималенький от де вміння, таке не кожен зможе. якщо невіриш у свої сили то сиди вдома та непотикайся нікуди і не скигли що тобі погано.
Пане @Бек що це Ви обманює людей, і кажете що "в мене нічого немає" вже весь гінтернет гуде, що у вас такі щось є! Треба збиратись з ревізією http://www.cherkasy.net.ua/gorodyshhyna-stala-klondajkom-dlya-arheologiv/
Колись (ще коли ми були мижебратья і бувкримнаш) на автомийці коли настала моя черга заганяти в бокс мою машину - без черги залетіла ВАЗ-НІВА з компанією молодиків-незовсімадекватів і серед них типу авторитет чоловік років так 25-30 , шо приїхав мити абсолютно нову ВАЗ-НІВА - машина була зліплена з багна та гівна і всередині наче хтось накидав лопатою того ж самого матеріалу та декілька стволів мисливського типу - дітки гралися в мисливців . На запитання оператора мийки нашо власник так засрав абсолютно нову машину - той відповів шо він син власника агрофірми і ту НІВУ його батько купив для агронома . Отже не міг той синок дозволити аби спеціаліст (за сумісництвом їхній раб) отримав для службових потреб "незайману" машину і просто по звірячому з автівки познущався разом з друзями й потім кинув в зуби агрономові , але той пожалівся власнику й сказав шо за запечену й сплюндровану в перший жеж день автівку не бере на себе відповідальності . Звісно батько не став виправдовуватись перед рабом й послав його на біржу праці . Синок почав вихвалятись шо так треба з усіма рабами так вчиняти а шоб лохи знали хто справжній хазяїн жизні - він навіть "зіпсував" на весіллі в себе в селі молоду бо вони (пани) щиро переконані шо мають право першої шлюбної ночі з усіма дівками в селі ... Отакоєот , і це правда без краплі фантазії . Тільки не кажіть шо чому ж я не вибив тому членові око чи не загриз - я не стівенсігал , та й вони були обкурені й звісно шо не відомо як би вони вчинили з наявною в них зброєю . Але приїхав мій друг з парою співробітників , поспілкувались з ними й розійшлись бо натепер покійний татко того виродка виявився чи не найкращим другом та спонсором натепер покійного піклухи (то внас був такий собі намісник янука по запорізькій області ) ...
Та зараз не дуже і переберешся. Вони там останнім часом почали дуже цікавитися, звідки ті "кілька сотень мільйонів даларів" (с). І якщо розумних пояснень немає, то просто конфіскують. Писалося за ті знахідки. Наскільки пригадую, у цій темі також.
- це про мене трошки ця пісня. Повірив в себе, взяв штанцята, сорочку, трошки носків, та мильно-рильну апаратуру, тай поїхав,, - та тільки все мені дуже швидко і зрозуміло пояснили,, що ця пісня, не так співатимеця, як я собі уявляв.,, ото заробляю на хліб,(тільки без сала)-бонемаяказаввжешонеясно,, і ото думаю,,,- як то може так буть?, що чужа країна, про тебе-байстрюка дбає краще за рідну.