Наприклад ось https://reibert.info/lots/xutir-18st.215371/ Або ось https://reibert.info/lots/xutorska-kopanina.224438/ До 1918 року.
Пся крев! шо знов дихати не дають сцуцко достали ті жиди! тре ще і човни трогать.. то добре що на різовому доки є та офомлю..а на Южанку? на одну є ще паспорт і ті цифри а на другу сусідську то ніц немає. А цим що робити?
це нашо їх закалювать, щоб було чим в стінах дюри робить, чи рушник після душу на шо вішати? - добре, що для чоловіків холодна вода навпаки діє, а тоб написали: ПОЗАБОТИЛСЯ ЛИ ТЫ О ЯЙЦАХ? ( і по пояс (знізу) голого дядьку, сидячи на стільчику в тельніку намалювали, з голим "ричагом" і ото ватку двома пальцями трима с таким самим виразом обличча. 1939 рік підпісано, чи ?
до речі. а чим пакистан відрізняється від гиндії? там жеж наче усе теж саме. чи пакистан то мумльмани а гиндійці бздинь-будісти, га?
Привітався ! А я думаю шо він навіть досить хороший дядько ( ну чи може тітка або якась школота , але правильні мислі ізлагає ) і що він єборець запатріотізм та протиіміграції . Я он сьодні через нього навіть дві маршрутки пропустив як їхав у "діасервіс" . Їздив проходити кумісію та здавав аналізи на усілякі гіпатіти бо ті аналізи роблять досить довго . От стою на зупинці коло калабані та й думаю :" а мо дійсно нуйогонах те обслєдованіє , чому я комусь повинен доводити шо не маю ніяких страшних бактерій , мо я таки пратріот та залишусь собі в селі та буду й далі пити молоко та їсти сирсметану та вареники що готує кума , буду приходити до мами й допомагати їй оформлювати субсидіїі та лагодити дашок на хаті та зтлілий від давнини паркан , а як закінчуцця гроші та не вистачатиме пенсії - то продам квартіру й ще декілька років протягну , виросте ще більший пуз , пишна та сива борода , кума пошиє костюм Миколая та буду ходити по селі та містечкові вітати за гроші дітей олігархів - ото бізнес , нє таки поїду на квартиру та погримаю на дівчат аби не влаштовували гульок до третьої ранку шоб Кузьмівна не дзвонила та не жалілась , куплю патріотичного кієвського тортіка та під дощакою поїду собі назад в патріотичне село ... " І тут сцуковнутрінній голос каже :" Хлопчік , я діко ізвіняюсь ілі я шото нє понял ???!!!! Та ти такі подвіпівший ілі гдє !!! Ти аж семь дней нєдєлі чухал тухєс і мислєнно загорал свои памідори в красном морє і тут тібє вот ..." А я так собі аж трохи сірозгнівав , кажу шо я ж патріот , яж не штолібакак , я ж - аж очі вирячив ... А той внутрішній голос знову :" Поц , мама у тєбє дома ???!!! Вот с тебя тут и тебе такі там - ето двє большіє разніци , єхай самальотам тудой и купи такі сєбе потом новій забор і новий шіффєр !!! Таки сів у маршрутку (бо ще й змерз) та й думаю :" ну й нехай , я ж не назавжди , я ж зароблю грошей , відпочину , потім як стану благодійником та ще й той "емчеесник" каже шо той хто з-за кордону домопагає - то харашо , так можна і тоді ти не предатіль ... А Ви каете шо він паганий !
дуже гарний, так на ліхтар і просеться щоб висіти та прикрашати собою краєвид. звичайне підкацапне падло. а ви вашамосць якщо забули то відлистайте троха тему на кінець сепрня, початок вересня. і вам усе буде зрозуміло як він тут волав што ані бившає ахвіцєри аташлі ф сторану патамушта білаби многа крові і дали можливість кацапам захопити територію та ще при цбому образив пана Юнкерса. коротше на строк як сепар він собі тут набалакав.
що і Товарный чек, копия Товарного чека (заверенная печатью продавца), расходная накладная (с заводским номером лодки), копия расходной накладной (заверенной печатью продавца), договор купли-продажи (с заводским номером лодки --- все оце є?
не подорожчав - він просто черговий раз покращився ! сьогодні завітав до губернії та у справах відвідав колишнє МРЕВ , а тепер то Центр по наданню послуг , короч сидів у черзі й слухав як один "врємєннопєрємєщонний" змінював свідоцтво про реєстрацію свого "WWпасата" , мотивуючи тим шо "укрогаішнікісукі (з цим словосполученням цілковито погоджуюсь) уже заі..палі , прям каждий дєнь астанавлівають патамушта намера данєццкіє" , ну йому пішли на зустріч і воно далі продовжує:" а мнє ісчо впішитє жену в тєхпаспорт" . Йому співробітник пояснює шо в нас на території України не вписують - просто можна керувати сторонній особі при наявності відповідного посвідчення водія . Воно ущербне каже :" вот ви какли дайотє - как ета нє впісовают ???!!! Мне на нашей таможнє (має на увазі при перетині окупованої межі) наши гаварят что нада впісать в техпаспарт жену !!! Ото так покращення для певної категорії , а Ви кажете хлібчик здорожчав на півгривні ...