Приэднуюсь! Тіко мій динарій ліпше продайте та копійчину покладіть в банку, малому на проценти Виросте то якраз металошукач купить з машиной
Підтримую попереднього оратора! Хай росте здоровий, та діждеться казочок як дід Р-100 на колчаковських фронтах воював!
з вечором всіх! щось на вулиці коеться мабудь буде якась халепа! так як люблю єкстрім та час від часу тре свіжі вприски адреналіна))) коли їду повз : трен зали, ферерація боксу, кружки боротьби - там у вікна відко кремезних дядьок - так от ледве стримую себе щоб не зайти та голосно так: "чого пєдікі сумуєте? " і дууууже швидко на ноги))))) але умніша половина каже: догонють і все - ноги холодні))) будуть)))
я казав що погіршиться і воно таки погіршилось. отже завши слухайте мене бо я сама правдива людина. хоч дехто чогось цьому і не віре але потім виявляється що я правий. отакоєот
хтів би я теє побичити як ти гавкниш з дверей те та будеш тікати. я тебе потім у лікарні так вже і бути відвідаю, гарєшікв та сухариків принесу))))))
мало того шо чесна людина, ще й добра!))) рано радіти, бо поки стримую свої божевільні витівки))) хоча іноді сумно, зимовий депресняк а тут за 1 секунду можна розвеселитись))
так веселись і нас повесели. зніми відео а потім як з лікарні випишуть то нам покажеш і розповісиш про свої відчуття.
швиденько по слойках розскладайте. влітку будете жидам за грубі гроші торгувати. скажете що то від рєбє рахмана залишилось.