плоскогубцы из окопа

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем pipilsin m., 16 гру 2017.

  1. pipilsin m.

    pipilsin m. Oberschütze

    Повідомлення:
    17
    Добрый вечер.Подскажите пожалуйста по плоскогубцам-вермахт или послевойна?
    заранее спасибо
     

    Images:

    P_20171216_182017.jpg
    P_20171216_182106.jpg
    P_20171216_182053.jpg
    Останнє редагування: 16 гру 2017
  2. Цікаві лоти

    1. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
    2. Деталь від зброї, знахідка з німецької позиції. Стан по фото.
      255 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    4. 400 грн.
    5. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
  3. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    И в довоенное время.... и в послевоенное.....даже представители вермахта обычно здоровались!
     
    черепок, MadOrk, Jamaica та 8 іншим подобається це.
  4. Константин Владимирович

    Константин Владимирович Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    Обычные плоскачи.Ищите клейма,если Вас так они зацепили.
     
    TarASha, Star64, odinn та ще 1-му подобається це.
  5. pipilsin m.

    pipilsin m. Oberschütze

    Повідомлення:
    17
    виноват!исправлюсь:confused:
     
    TarASha подобається це.