Доброго дня будьтездорові! За бортом +7. Дощ топить сніг. Вчорашній туман наробив лиха. Односельчани під фуру влетіли, він відразу 200, вона вночі в лікарні. Двое діток лишилось.
єще від комрада.історія от так http://tvoemisto.tv/news/yak_znayom..._tomu_pidbirka_shlyubnyh_ogoloshen_71001.html
це дуже красивий та гарний епізод в якому показано що отримає зрадник. отакоєот. З.І. а що в вінниках тютюнова мануфактура є?
ну то перевірте, візьміть трохи дроту скусіть та якщо опора з кутників то і опору зріжтена брухт. тоді точно буде відомо чи вимикають чи ні
Дякую,теж зроблю,хай буде кілька смаків... Доброго Дня,застряг на кордоні...мрію про диван і теплу хату.
Здоровенькі були камради! Притопав і я з копу,13 км прогуляв і знайшов я шляпу,а попростому ніхчого)) Короче вирулив з ранку і в 9-00 вже в лісі був,топав 7 км. Настрій був так собі,одним словом ліс зустрів мене з коматозом,я його навіть не зафотав.Врубив RMF FM радейко і йшов .... Перша находка це лисий монетос,потім два гудзика,гільзи стріляні,кулі мосіна(тупі) Короче ноги я сьогодні в лотерею виграв,бо загальний кілометраж вийшов 13 км. Одне що я думаю,причина була в тому що я чай з лимоном сьогодні в ліс приніс і пив його на кріслі самого діда Хабара! А в лісі тільки прущий узвар з лимоном попивають!А я вчора узвар не зварив.... Короч сьгодні додому з гарним настроєм і Kurwa Matj карманами шмурдяку Всім гарного настрою і добра!
вона судячі по усьому доживає останні дні, нащо туди вкладувати! ? ітак по скромним підрахункам - біля 6-7 тис. більш того на бензі не їде, тяги геть нема то на газу я буду стояти на місці і газувати газіровкою))))) пс: нема вже сил! і бажання! з вечором всіх, от я налазився як мавпа, а ще один балкончик чекає))) з газовою трубою теж потанцювали, думав вже болгаркою піZZделинькнуть! ох тяжко під кінець року! всім всьо треба і бігом!
Приходить в будинок розпусти дідок років під 90, ледве на ногах стоїть, трясеться весь. Йому кажуть: - Ти куди, старий, тобі кого треба? А він: - А давайте мені всіх, хто є. Ну, сам собі пан! Заходить одна - хвилин 30 немає, потім ледве виповзає, вся задоволена, говорить: - У мене жодного разу такого ceкcу не було ... Потім друга, третя - та ж пісня! Всі в шоці! Зібрали оркестр, накрили святковий стіл, треба привітати ветерана! Коротше, використало він всіх, виходить. У нього запитують: - Як же так, в такому віці, поділіться досвідом, в чому секрет успіху? Дід (старечим голосом): - Так ось, якось так вдало паралізувало ...
По середині де стиковка...Купляйте окомір))) бо в мене ці фокуси не проходять! Забув спитати...Ви пінопласт на цвяхи садите... чи тільки на клей?