СВТ 40

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Vadim03m, 27 лис 2017.

  1. Vadim03m

    Vadim03m Obergefreiter

    Повідомлення:
    173
    Адреса:
    nthyjg
    Прошу допомоги у визначенні вартості
     

    Images:

    IMG-a0dbe7e41f0fa3d60bd3bc79b126eebf-V.jpg
    IMG-aaecabe9c9572df760a907f11b63c90f-V.jpg
    IMG-211eaf2fb870a9f41c654ebcbf745c9c-V.jpg
    IMG-7dc876dc0e7d9f55a58f8272aa49b17a-V.jpg
    IMG-0862925dd69c08b83d9bb32d1aa49b5b-V.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 300 грн.
    2. 320 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    4. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    5. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
  3. Константин Владимирович

    Константин Владимирович Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    А сейчас вас скорее всего забанят за злостное нарушение правил.
    Выставлять на оценку оружие без дезактивации запрещено.
     
    Николаша подобається це.
  4. Vadim03m

    Vadim03m Obergefreiter

    Повідомлення:
    173
    Адреса:
    nthyjg
    Я не знав прошу вибачення та модераторів не видаляти тему завтра зроблю деактив.
     
    \Lisovik/ та odinn подобається це.
  5. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Жду деактив
     
    \Lisovik/ та Volynyaka подобається це.
  6. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.127
    Адреса:
    Винные погреба
    По срочному ствол заливайте свинцом,и фото в тему.
     
    Virii подобається це.
  7. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Во первых в правилах четко написано КАКОЙ должен быть деактив, а во вторых вам предупреждение за флуд т.к. раздел называется "Сколько стоит"
    Автор темы был на сайте, но не соизволил выложить фотографии, поэтому идет на заслуженный отдых.
     
    retnapa, харьковский копач та rezyxa подобається це.