Австрійський унтер-офіцерський штик-ніж

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем xelibri, 26 лис 2017.

  1. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Доброго вечора.Допоможіть у визначені ціни на даний штик.Перша світова не моя тема,тому підкажіть ,будь ласка ,по виробнику і взагалі,чи представляє якусь цінність? Великий мінус -це точене лезо,завжди бачу по темах оцінки,що це суттєво знижує ціну. Загальний стан непоганий.нічого не чистив,в якому вигляді знайшли,в такому і надаю фото.Буду вдячний за відповідь.
     

    Images:

    DSCF0368.jpg
    DSCF0358.jpg
    DSCF0359.jpg
    DSCF0360.jpg
    DSCF0361.jpg
    DSCF0362.jpg
    DSCF0363.jpg
    DSCF0364.jpg
    DSCF0365.jpg
    DSCF0367.jpg
    DSCF0366.jpg
    minitarn3838, tomis42 та Рост76 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. Був гніт запалювати Лишилися віск на тій стороні де був гніт На фото показав Дротик в лот не входит...
      750 грн.
    3. Л. По фото. В пістоні вибухова речовина відсутня повністю. Цинкову закрутку потрібно акуратно вирівн...
      150 грн.
    4. ММГ Британської ручної гранати № 16
      150 грн.
    5. ММГ ручной гранаты Kugelrohrhandgranate
      150 грн.
  3. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    700-ну можечуток більше
     
    xelibri та Рост76 подобається це.
  4. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, посмотрите аук. Ножны порядка 500-700, плюс неплохо сохранившийся сам клинок +500 минимум, накладки поменять не проблема, кнопка я думаю тоже не вопрос разобрать и отрепетировать.
    Смело 1500 грн себе бы взял, ближе к новому году. Ссылочку оставьте в теме, если надумаете на аук ставить.
    С Уважением.
     
    minitarn3838, xelibri та Doctor-vich подобається це.
  5. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Дякую за відповідь. Накладки напевно міняти не варто,бо міцні (не кришуться зовсім),ще й рідні. А не підкажете по виробнику? Ще питання,чистити штик, скоріш за все ,не варто? Дякую.
     
    Богдан Олег та Рост76 подобається це.
  6. Мигел

    Мигел Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.360
    Адреса:
    Україна
    Виробник OEWG-Osterreichische Waffensfabriks Gesellschaft.
     
    \Lisovik/, Doktor 103, Рост76 та ще 1-му подобається це.
  7. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Чистить не Бажано! Доверьте это грязное дело покупателю, если будете продовать. Либо прочитайте на форуме как правильно что бы не угробить. Период ПМВ, если ошибаюсь, поправьте.
    С Уважением.
     
    \Lisovik/ та xelibri подобається це.
  8. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.675
    Адреса:
    Южные степи
    Рост, свежо предание, да вериться с трудом. Все, что здесь представляет коллекционный интерес - это ножны. Продажи ножен по 700 давно нет - есть "хотелки" и выставления без продаж - есть разница, да? Максимум до 500 и то последние продажа на Фиолетовом если не изменяет память 480 грн. Нож на большого любителя укороченных и уточенных свиноколов, разве что ради кнопки и крестовины с накладками. Так что до 1000 грн. примерно. Хотя последнее время "собирателей" невзыскательных стало побольше - может и "выстрелит" какой-нибудь из них.
    ТС, если Рост готов купить за 1500 - ловите его на слове.
     
    vanDott, Ofenror та МИТЯЙ_7 подобається це.
  9. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, с фиол..... не дружу, но заглядываю. Наплыв последнее время большой, цены плавают, угодать тяжело. На день ЗСУ возможно и возьму куму на подарок. А если очень понравиться, себе в коллекцию. Фото днём не помешает.
    С Уважением.
     
    \Lisovik/, Artyr та xelibri подобається це.
  10. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.127
    Адреса:
    Винные погреба
    Размеры штыка (длинна.)укажите пожалуста???
     
  11. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Загальна довжина 33.5см,а саме лезо-21.7см.
     
    Рост76 подобається це.