Стальной сердечник

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Рихард, 5 січ 2010.

  1. Vladimir-vrn

    Vladimir-vrn Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    485
    Адреса:
    Russia
    Где-то читал, что немцы также делали урановые сердечники, которые лучше вольфрамовых.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал. Коп. Все на фото. Є клеймо виробника у вигляді австро-угорського двоголового орла. Куля ні...
      470 грн.
    2. https://reibert.info/threads/ochere...vegii-vyzyvajut-vopros.1471025/#post-16048772 Обсуждались зде...
      500 грн.
    3. Планки Маузер.
      150 грн.
    4. Кулі Гвинтівки Мосіна-мельхіор, не стріляні, 200 штук
      600 грн.
    5. не стреляние..ровние без дефектов..
      1350 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.985
    Адреса:
    Київ, Україна
    Хочу уточнить (так, для себя ;) ), вольфрамовые или карбид-вольфрамовые?
    Или сталь, легированная вольфрамом ?
    ИМХО, у немцев урана и на бомбу едва хватило (не хватло?), а не то, что сердечнк для пуль....:D
     
  4. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.270
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Может счетчик Гейгера прикупить - не хочу иметь дома ничего уранового.
     
  5. INVEST_R 7.62

    INVEST_R 7.62 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.354
    Адреса:
    Siedl. Östlich, Hof. Maifeiertag. Nowo-Bogoduchows
    Загал каже, що карбід вольфраму... :(

    Ги.:smile_19:
    Тільки для трофейних ТТ, що йшли спеціяльно для гестапо - уранові осереддя, срібні оболонки та позолочені гільзи...:D :eek:
     
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.985
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...і то є теж штука досить ДЕФІЦИТНА :)