Ганс зацеп.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Боварец, 24 лис 2017.

  1. Боварец

    Боварец Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Украина
    Приветствую. уважаемые форумчане. Прошу помощи в индефикации зацепа или карабинчика. Тот что справа от фляги. С ув.
     

    Images:

    IMG_20171124_190602.jpg
    IMG_20171124_190614.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. Открытка — новогоднее поздравление, Первая мировая война
      450 грн.
    3. сост.на фото
      220 грн.
    4. сост.на фото
      180 грн.
    5. сост.на фото
      150 грн.
  3. Pyro

    Pyro Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    227
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    506
    Повідомлення:
    4.605
    Адреса:
    Україна, Харків
    Вітаю!
    Зацепи - карабини лямок німецьких піхотних ранців. Так само застосовувалися для плечевих ремінів 18-ти літрових алюмінієвих фляг-термосов. Ремені таких фляг мали подібність з лямками ранців. Вироблялись тільки з алюмінію.
     
    sergeyk2 та Боварец подобається це.
  4. Боварец

    Боварец Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Украина
    Спасиба огромное.
     
    Pyro подобається це.