та мать гадає що велике цабе. оно як пляче що нема як дістатись ХЯ бо бач подорожувати автобусом як усі посполиті то не для його величності
10 злотих кіло, за карасики, в нас товстолоба можна купити за ті кошти. Таки потрібно вам тюльки привезти і олії нашої чи мо і картошки української з капустою? з вас 0.5
Я про це знаю, але мої були у Лодзі куповані. Мусили походити з дуже доброго ставка бо аж солодкі були.
То мав на увазі, що ціни у нас такі поки що. Але ми тут не стоїмо на місці і сало у нас продають вже дорожче за мнєсо.
Так сало завжди було дороге. Пам'ятаю, що на ринку у вісімдесятих сало коштувало так само як і мнясо!
ну то ви ж столиця, в вас там усе дороге особливо якщо на бесарабці купувати. в нас пристойне мнЄсо 110 а сало домашнє 70, солоне у крамниці спеціялній теж десь так коштує.
Ну, тоді все добре! Саме так, столиця - то є столиця. Вчора, на околиці міста, сало продавали по 200 грн. за 1 кг, а мнєсо трішки дешевше. Але то таке, то життє (с)
Процес іде. Осінні смаколики сьогодні опеночків назбирав та вино поставив гратисьОпеночків було стіко що металошукач забув де покинув.