от тілько те що з легкістью робив у 20 років зара вже важко зробити. мо і дійсно земля почне всихатись
та пісню кричу з усієї печінки ,коли в школу доню виряжаю зранку,...---прийде скоро і моя пора буть випускним батьком!!!
Взагалі якщо 4 доби в неділю майже не спиш...то потім збивається ритм сну, і спиш коли звалишся на диван,а по ночах не спиться.
спрага не можить мучит після трьох,-випийте ше 0.5 на рило,а якшо з кумом,то 1л...-а рано тоді буде спрага!!!розсіл,холодний кампот з льоху,томатний сік,тд.тп..
якщо пан Боб зара до кума зателефонує щоб той прийшов щоб чаркуватись то його точно з хати жінка вижене, а кума не пусте троха пожити.
та то таке німецьке блюдо, щось середнє між густим супом та рагу, та і готується так само як і рагу. до баняка закладають мясо, ковбасу, курку, картоплю, капусту, моркву, квасолю, горох, пшінку, спражу, цибулю, гречку, рис, гриби, помідори,цукіні,якісь макаронні вироби накшталт мушлів, коротше що є те і кладеться у різних варіяціях але щоб було повен баняк і трошки юшки.
воно то так але йому був потрібен час зхопитись. проінспектував, наче все добре. тож відмічу це невеличким дужеранім снідасиком))