Получается вот так... Ворота припаянные раздельно это до и война... А ворота припаянные вместе после война... Праворукая
ну а чого ви тоді до нас звертаєтесь? йдіть до своїх спєцов якщо ми такі погані і не кажемо те що вам потрібно
ще один хитровжарений намалювався. мать точно осінь почалась бо неадеквати табунами пішли. https://reibert.info/threads/kuplju...rednevekove-mechi-topory-kopja-dorogo.939447/
та воно попусте. завтра прокинитесь і соромно буде за те що сьогодні коїли. ну та то нічого, спишемо все на зайву чарчину.
Зовсім ні,ось почитайте,люди правду кажуть,бо знають. І за лампи гасові правда,не доведи,щоб довідався,що у Вас вони є. Ось беріть приклад з мене:він і не здогадується,бо я йому навіть не натякаю,про тих п"ять робочих,мідних,кошерних і про інші три,ті що на продаж.
Вітаю панове, +8 С, пройшов дощик, зараз розпогоджується, думаю що сонячно буде Трішки горіхів насипало, ще дозбирати залишилось. ранкова фіззарядка. ну і до праці, збирати навідати кредит, місяць напруженого трудового арбайт.
В7 доброго ранку !!! Вчора гарно напокопали, проїхали 280 км по колу, в активі жидівська колонія та старий хутір. З хабару в мене 10 мунет, совок дореф та ніколахі три коп. В комрадів царі та совок. Одному випало ягня з синагога )))). Також відняв совкову прягу з зацепом, якийсь гайочний ключ, уламок катькіного вензелю, рідкий гільзач, ложичку жидівську з втратами та 50 кіл лому _))) "Миті" світлини зроблю по обіді, а зараз ранкова кава та до музичних справ!!!
Доброго ранку! Зайшла мова про старі світлини, то цікавить як совєти відносились до фото царського періоду. Бо у нас підчас облав 1940-50-х якщо знаходили фото у австрійській чи польській формі, то фото знищували, а господарі діставали "на горіхи". А за фото в формі УГА чи армії УНР взагалі можна було загриміти на 25 років. Тому багато фото були знищені, або сховані-закопані в землю. Я колись відкопав такий фотоархів де були і фото діда в УГА. Але вологість наскільки пошкодила фото, що можна розібрати тільки силуети людей.
вітаю панство. тепло, похмуро, час від часу мрячить. теж займався як і пан Бек хвізвправами з самого ранку. кіл 200 картоплі купив та затяг на зберігання. добре що під самі двері підвезли і не тре було нікуди йти по неї
в сестри покійного тестя висіла світлина дядька у царевому однострої. і не маленька 9х12 а добрячий портрет десь як А4. наче нічого небуло якщо нижні чини були. за офіцерів незнаю, не стикався. зауважте ще той факт що багато світлин знищено було разом з хатами під час першої та другої окупації совєтів.