Freddie Kings Going Down (Original version) Cover by SRV&Jeff Beck Cover by Rolling Stones & co Cover by JB, Billy Gibons & others
Коли відбувається подібні речі, починаєш розуміти що таке внутрішня енергія ... Доводилось декілька раз спостерігати, як дуже літніх людей вели попід руки до крісла і інструменту. І раптом ці дідусі видавали такий драйв, що можна лише дивуватись та захоплюватись!!! Одне слово... ЛЕГЕНДА Johnny Winter Всім хорошого ранкового настрою!!
Это уже некая эзотерика по нынешним временам. видео, конечно, левое... но все равно спасибо тому, кто явно старался - мастырил под музон. ...Фогерти, ау!
В блюзі не існує плагіату як такого явища взагалі...!!))) Один придумав - інші вільно використовують. Кожен виконавець застосовує прийоми гри, впорядковану черговість нот та довільну і все що йому заманеться від будьяких авторів і виконавців саме для власного бачення тієї композиції... Тим вони і цінні, унікальними інтерпритаціями... Кожкн вносить свою лепту... Від того блюз стає кращим і практично безмежним... Класна річ. Befor Accuse Me
Доброго ранку! Спробуйте для різноманіття спочатку погуглити)))) Portugal. The Man — американська інді-рок-група
1) Дружище, я разве обвинил Фогерти в плагиате? Он честно указал на диске автора - к нему нет претензий... Просто эту вещь CCR перевели из рядового блюза в разряд великих рок-боевиков... У Криденс половина вещей как минимум либо народные, либо других авторов. 2) Только как один из примеров из жизни блюзовича: Никто иной как Свинцовый Дирижабль по суду выплатил Вили Диксону кучу денег за плагиат вещи Whola Lotta love.
Камерад, погодьтесь, інколи кавери бувають більш вдалими ніж оригінальні версії))) Кріденси лиш вдало переспівували відомі хіти минулих поколінь. До тогож вдало імітували хлопців з сусідньоїт ферми))) Так. Це правда. Цеппеліни платили гонорари за співавторство Віллі Діксону не за музику, а за включення тексту з You Need Lovе, яку той написав свого часу для Мадді Вотерса))) Not personal, only business))) Доттогож масштаб і потенціал Цепелінів був більшим ніж у Маленьких обличч, які також виконували цю річ і навіть не згадували про Діксона))) Бабулєси... Зробили свою справу.
Не погоджусь! Соглашусь, что они могут быть удачными, но только в техническом плане (аранжировки). Я не представляю песни Пинк Флойд в исполнении Цепелинов, и наоборот. Это при том, что обе группы ВЕЛИКИЕ. Высоцкого не споет ни один певец в мире - это будет карикатура. Недавно слушал старые песни Блэк Саббат( времён Оззи) в исполнении, не менее талантливого Яна Гиллана. Унылый отстой, годный только для Х фактора.
Друже, ключове слово власне саме *інколи*. Інколи... Як виключення.)) З наведеними прикладами погоджуюсь на всі 100% Щодо Семеновича навіть на 300%. Ніхто і ніколи вже не співатиме так як він. Колись давно (90-ті) мав нагоду зайти в рядовий універмаг в одному обласному центрі в Казахстані... Мене здивувала кількість вінілів саме Висоцького... Вільно в продажу..По звичайній тогочасній ціні. Я був просто шокований, бо на той час в Москві за них платили в 7-10 раз більше... І виривали з руками))) Хоча там і літератури рідкісної теж було валом... Такий парадокс.
Ха...згадав одну розмову... Мене чуть не побили, коли я сказав що пройде час і вся сучасна на той час музика яку ми слухаємо стане класикою... Незнаю де зара мої тогочасні візаві, але вкторе переконуюсь що все ж таки мав тоді рацію))) Час минає.. все минає...змінюються вподобання і технології... Але як кажуть то все на час...форева онли рокнрол!))) Прикро , що великі групи припиняють існування... Не важно з яких причин... Тим і цінним є те що вони принесли в цей світ. Не стає когось одного чи двох і все валиться...