Штик-ерзац-що за модель?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем liman, 27 вер 2017.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю.
    Підкажіть, пліз, що за штик?
    Як має виглядати в стані?

    З пов

    Пі.сі. Мо хто знає що за шомполи?
     

    Images:

    22007424_2052009874826167_5297879025569482088_n.jpg
    22045753_2052010124826142_6168412854930483075_n.jpg
    antykvar_2009 подобається це.
    1. Комплект болтів і муфт кріплення накладок на Colt 1911 (чотири болти і чотири муфти). Сучасного фабр...
      650 грн.
    2. Магазин кал.6.35мм
      2700 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Магазин к пистолету тк 26 Коровин калибр 6.35мм.
      2700 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      250 грн.
    5. В комплекті ММГ, документ та коробка
      14800 грн.
  2. Дервиш

    Дервиш General-major

    Повідомлення:
    5.428
    Адреса:
    .
    Ну я как-бы нашел два штыка "один в один" с Вашей находкой. Сравнивайте размеры на картинках с имеющимися у Вас и тогда точно сможете определить к чему штык шёл.
     

    Images:

    Штык_1.jpg
    Штык_2.jpg
    Bandera3, liman, slava2008 та 3 іншим подобається це.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.082
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Визуально по чертежу, похож на второй - румынский.
     
    liman подобається це.
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті

    В моєму штику одностороння заточка. А на штиках на картинці - заточка двохстороння.
    Чи це не важливо в даному випадку?
     
  5. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Цікаво, що заточка іде майже від половини, не повна довжина.

    З пов
     
  6. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
  7. Valduha

    Valduha Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.516
    Адреса:
    Latvia, Madona
    На сколько помню, то этих штыков было 4 или 5 варианта. Австровенгрия во время WWI перешла на производство таких из за низкой себестоимости.
     
    liman подобається це.
  8. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    По внутрішньому діаметру кільця можна попробувати оприділити
     
  9. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.270
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Мне все кажется что это штык к мексиканскому маузеру М 1912.