5,45×39 хорнаді

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Efor, 4 вер 2017.

  1. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Попались такі гвозді.
    Шкода розстрілювати.
    Є користувачі? Хотілось би почути відгуки.
    Сам відстріляв 2 набої: кучність ніяка, на 100 м в листі заліза 2 мм робить отвори як від 7,62.
     

    Images:

    20170825_144627.jpg
    20170825_144438.jpg
    Kovach85, akms1974, Skipper90 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Адюминий. На пикатини. Для трубы от 25 см Пересыл на покупателе Новой почтой
      450 грн.
    2. (в наявності 168 шт.)
      Крашвошер (Crush Washer) AR-15, AR-10 у калібрах: в .223 (5.56), .300, .308, 9mm Крашвошер сталевий...
      259 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Вітаю панове! Представляю Вашій увазі Приклад ГП-25 (повний комплект-конструктор) SVETOGOR DEFENCE п...
      3650 грн.
    4. Руків'я AR-15 Magpul MOE-K2. Дуже зручне і цупке. Має відсік для зберігання масльонки, батарейо...
      850 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Увага!!! Фото равлика Magpul D60-для порівняння ваги- з вагою Schmeisser S60W ! Magpul D 60 - не про...
      4000 грн.
  3. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.794
    Адреса:
    Україна
    Це ви з АК-74У стріляли?
     
    akms1974 та Hamer2109 подобається це.
  4. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Так.
     
    akms1974 та Hamer2109 подобається це.
  5. SergAF

    SergAF Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    405
    V-MAX в таком весе будет достаточно длинной, плюс скорость ниже на коротком стволе... может и не стабилизироваться нормально.:oops:
     
    akms1974 та Efor подобається це.
  6. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Я не тільки про свій ствол. Цікавить практика застосування.
     
    akms1974 подобається це.
  7. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Это как раз для В-макса нормально. Экспансивная пуля, с пластиковым балистическим колпачком.
    Из него все не очень летает. Саундмодератор сильно улучшал кучу.
     
    SergAF, Efor та akms1974 подобається це.
  8. Skipper90

    Skipper90 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    305
    Адреса:
    Черкассы
    Их практически никто не берет из за дороговизны, мой знакомый владелец Вулкана ТК стреляет только армейскими ПС, а на отстрел в контору берет охотничьи Луганск.
     
    Kovach85, Efor та akms1974 подобається це.
  9. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    В мене з запасів барнаул на 100 лягають в кучу, а ці розлітаються як правильно вказав камрад вище через не стабілізацію.
     
    akms1974 подобається це.
  10. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Повідомлення:
    5.357
    Иногда в некоторых магазинах встречается еще Луганск FMG , они достаточно хорошо летят.
     
    Skipper90, хэппи энд, Anatol_AA та 3 іншим подобається це.