5,45×39 хорнаді

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Efor, 4 вер 2017.

  1. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Попались такі гвозді.
    Шкода розстрілювати.
    Є користувачі? Хотілось би почути відгуки.
    Сам відстріляв 2 набої: кучність ніяка, на 100 м в листі заліза 2 мм робить отвори як від 7,62.
     

    Images:

    20170825_144627.jpg
    20170825_144438.jpg
    Kovach85, akms1974, Skipper90 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 13 шт.)
      Мушковод чи мушкокрут – це універсальний пристрій для точної пристрілки та вивірки прицільних присто...
      490 грн.
    2. (в наявності 100 шт.)
      Маслёнки металлические двугорловые и одногорловые АК АКМ ВМ. Состояние по фото.
      35 грн.
    3. Нарезной Дорн 9*19 на 6 нареза, изготовлен со стали Р6М5 твердость 61 ед. Отполирован для скольжения...
      1150 грн.
    4. (в наявності 100 шт.)
      Ерши 5,45 штатного пенала ак-74. Оригинальные, штатные, советского производства. Состояние новое. Ц...
      130 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Йоршик дозволяє почистити від нагару канал ствола зброї калібрів 7.62, .30, .308, .30-06, .300, .303...
      85 грн.
  3. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.794
    Адреса:
    Україна
    Це ви з АК-74У стріляли?
     
    akms1974 та Hamer2109 подобається це.
  4. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Так.
     
    akms1974 та Hamer2109 подобається це.
  5. SergAF

    SergAF Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    405
    V-MAX в таком весе будет достаточно длинной, плюс скорость ниже на коротком стволе... может и не стабилизироваться нормально.:oops:
     
    akms1974 та Efor подобається це.
  6. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Я не тільки про свій ствол. Цікавить практика застосування.
     
    akms1974 подобається це.
  7. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Это как раз для В-макса нормально. Экспансивная пуля, с пластиковым балистическим колпачком.
    Из него все не очень летает. Саундмодератор сильно улучшал кучу.
     
    SergAF, Efor та akms1974 подобається це.
  8. Skipper90

    Skipper90 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    305
    Адреса:
    Черкассы
    Их практически никто не берет из за дороговизны, мой знакомый владелец Вулкана ТК стреляет только армейскими ПС, а на отстрел в контору берет охотничьи Луганск.
     
    Kovach85, Efor та akms1974 подобається це.
  9. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    В мене з запасів барнаул на 100 лягають в кучу, а ці розлітаються як правильно вказав камрад вище через не стабілізацію.
     
    akms1974 подобається це.
  10. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Повідомлення:
    5.357
    Иногда в некоторых магазинах встречается еще Луганск FMG , они достаточно хорошо летят.
     
    Skipper90, хэппи энд, Anatol_AA та 3 іншим подобається це.