Ситуація навколо КНДР

Discussion in 'Курилка' started by Hawk3, Apr 14, 2017.

  1. Lights

    Lights Obergefreiter

    Messages:
    85
    Location:
    Donetsk Ukraine
    Не было никакого "последнего момента". Есть гнилая попытка оправдать чем то свои гнилые действия по захвату ЧУЖОЙ территории.
     
    lasilka74, Killer, Luftwaffen and 2 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. 1500 грн.
    2. До Вашої уваги на продаж GPSMAP 67 GARMIN в відмінному та комплектномк стані.
      19000 грн.
    3. usb тестер KWS-V20 ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата доставки в две стороны по та...
      80 грн.
    4. адаптер блок питания 12В-1А ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата доставки в две стор...
      110 грн.
    5. FPV-приемник для смартфонов Eachine rotg01 5.8g ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата...
      1400 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    заспокойтесь. то йогомосць тонко тролле кацапських свино-собак та тутешніх підкацапників які позлазились в цю тему та намагаються розказати який той товстодупик гарний бо дуже з п'уйлом друже та не відійшов від лінії сраліна. отакоєот. а ви кажете
     
    gantz, LEXXX, ШВАРЦ33 and 13 others like this.
  4. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,969
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Не звертайте уваги, то з Вас так прикол тянуть, як кажуть ЗК.
     
  5. Set Izengrimm

    Set Izengrimm Schütze

    Messages:
    15,902
    Location:
    Чорний Вігвам
    Та шутит же он)
     
    gantz, ШВАРЦ33, DarkElf and 2 others like this.
  6. Lights

    Lights Obergefreiter

    Messages:
    85
    Location:
    Donetsk Ukraine
    Ну сорян.... Для меня события 14-го - особенно больная тема... Сори за оффтоп.
     
    gantz, ШВАРЦ33, DarkElf and 2 others like this.
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    34
    Messages:
    15,003
    Location:
    Лісостеп
    Не переймайтесь. Всі старожили все зрозуміли з першого разу і правильно. :beer:
     
    gantz, SERGHLEO, sombre and 4 others like this.
  8. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    10,303
    Location:
    Sumy.UA.
    А чим вам не подобається"молодой северокорейский атлет"
    (натякаю на останню аналітику від Діда Свирида):)
     
  9. gramov.xxx

    gramov.xxx Oberschütze

    Messages:
    14
    Location:
    novoisovsk
    А что разве у них кто-то оправдывался? Я что-то пропустил походу...
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а чого він мені повинен подобатись, він що доляр?.
     
    Hamer2109 likes this.
  11. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    10,303
    Location:
    Sumy.UA.
    Носило мене, правда, не на Бермуди, як Мерліна у відомому мільтіку, дід освоював новий для себе вид подорожування – по Дніпру на... впрочем, не казатиму, бо будете сміятися і крутити пальцями коло скронь. Втім, подорож була цікавенна, фактично по місцях бойової слави персонажів третього тому “Історії України від діда Свирида”. А йдучи на веслах у шторм по дніпровських хвилях пронікаєшся уваженієм до козаків, для яких то була зовсім і не пригода, а так – забавка.

    В общем, дід вернувся сповнений свіжих вражень, сил, здоров’я, чого й усім бажаю, а тепер час традиційної кави. Вмощуємося зручненько і читаєм уважненько.

    За час дідової відсутності на світовій арені відбулося чимало прикольного, кажуть світ в очередний раз наблизився до опасної черти, але ми звикли дивитися в суть проісходящих собитій і розуміємо, що нічого екстраординарного не сталося. Просто йдуть змагання за Кубок главного дебіла планети і за це почотне званіє бореться чимало претендентів. Втім, сам Кубок надьожно зберігається в Грановитій палаті Кремля і маловірогідно, щоб якийсь там сирійський хімік Асад чи геній венесуельської економічної мислі Мадуро могли всерйоз сопернічать із самим Хуйлом. Вроджений дебілізм якого неоспорим і практично ні для кого з них недосягаєм.

    Впрочем, молодий подающий надєжди атлет із Сєверної Кореї, отприск славної династії дебілів, Кім Чен Ин, предприняв минулого тижня отчаянну попитку обойти Хуйла не віраже і вирвать у нього первенство. Однак, у арсеналі юного Кіма по суті лише два средства – ядєрні іспитанія та запуски ракет. За ядерні іспитанія він ще минулого року получив від судєйської колегії строгий нагоняй і поставши перед угрозой дискваліфікації до цього допінгу більше не вдається. Бо він хоть і дурак, але ж не ідіот. Остаються лише ракетні запуски, та й то лише в ісключітєльних случаях.

    Спортивні обозреватєлі активно коментуючи шанси молодого Кіма одностайно визнають, що предпринята ним попитка превзойти Хуйла була доволі таки впечатляющою. Аж ряд регіональних держав почали судорожно розгортати свої протиракетні системи і громко скандірувать “Кім – дебіл!”. Проте ряд аналітиків вказує, що успіх сєверокорейського атлета був би неможливий, якби йому активно не підсуджував арбітр із США Трамп. Которий рядом громких заяв привернув увагу вболівальників до зусиль північнокорейського самородка, создавши вокруг нього нездоровий ажіотаж. Трампа активно підтримали судді з Японії та Південної Кореї і лише це стало запорукою стрімкого піднесення Кіма в турнірній таблиці світових дебілів.

    Українські ж трибуни спостерігають за досягненнями Кіма з явним неудовольствієм. Наші вболівальники традиційно знаходяться в таборі тих, хто вважає главним дебілом сучасності Хуйла і любі попитки відібрать в нього первенство сопровождають оглушітєльним свистом. Проте успіх Кіма несподіваним чином призвів до покращення позитивного іміджу України, чому в значній мірі сприяла позавчорашня стаття в The New York Times. У якій експерт по ракетним тєхнологіям Майк Еллеман хитро примружившись указав на Україну як на возможного постачальника ракетних двігатєлєй Пхеньяну.

    Рашн Федерейшн почала було щасливо верещати, но потом сконфужено заткнулася. Чому? Бо хунта мастєрськи прийняла пас містера Еллемана і пользуючись увагою світових коментаторів продемонструвала вполнє прілічний дріблінг. Доказавши як дважди два, що Україна не могла і не посталачала нічого Сєверній Кореї, хотя наукові і промишлєнні потужності нашої країни такі, шо… і далі йшов детальний перелік всього, що може виробляти високотехнологічного Україна. Потенційні споживачі перезирнулися і почали активно гуглити. В цьому зв’язку дід висловлює свою щиру шану й повагу хлопцям і дівчатам з департаменту комунікацій Южмашу, які в блєстящій формі спростували публікацію в NYT, а также пользуясь возможностью розповіли читающій публіці, що з прекрасного українського міста Дніпро в Італію для європейскої ракети-носія «Вега» постачаються превосходні двигуни РД-843, телефон замовлень такий-то.

    В общем, містер Еллеман хотів відімо поумнічать, натомість впоров дурницю, чим негайно скористалися не позбавлені комерційної хватки українці. Містеру Еллеману спасіба за безплатну рекламу казать не будемо, а самі запам’ятаємо – на дурнів не треба обіжаться. Ними нада пользуваться. Ідьом дальше.

    А дальше ми бачимо, як сєверокорейсмький атлет Кім, який так резво розвинув швидкість, почав уже здуваться і видихаться. Від ядерних іспитаній він ще минулого року відмовився, про запуски ракет теж не заікається і пользується лише старими средствами, до яких вдавався ще його знаменитий дід – до грандіозних воєнних парадів. Проводячи які Кім вніматєльно наблюдає за реакцією сусідів. Сусіди привично округляють від ужаса очі, кожуть “ой”, але нишком сміються – всім ясно, що й на цей раз попитка шантажу завершилася тим, чим і раніше: Сеул тихенько відстібне Кіму 100 мільйонів доларів і подарить новенький Деу Ланос, після чого Кім на якийсь час вгамується.

    Показатєльною була, однак, реакція Хуйла, котрий устами Печальной лошаді Лаврова висказав глубоку обеспокоєнность і в очередний раз предложив Трампу свої прсреднічеські услуги для переговорів з Кімом. В США на це предложеніє попросту відмахнулися, порекомендувавши Хуйлу сопіть в дві дирочки і не лізти на сцену раньше времені. Однак, те як Хуйло стелиться перед Трампом давно вже перейшло всі прілічія і визиває в середовищі американський ястребів лише презрітєльні ухмилки.

    Відімо, Хуйлу досі неізвесна страшна, лєдєняща кров тайна: Трамп – ніякий не арбітр. Він просто конферансьє з мікрофоном. Репетувати і заводити публіку він може, але на рішення судєйської колегії як не впливав, так ніяк і не впливає. У чому нескладно пересвідчитися, якщо ми хоча б візьмемо до рук недавній Закон про санкції, де написано не те, що Трамп “може” чи “має право”. Там чорним по білому викарбувано, що “президент об’язан!”.

    Найсмішніше те, що вимоги Закону, який явно діятиме десятиліттями, поширюються і на всіх наступних президентів США. Хоча Хуйлу, єслі би в нього в голівонці була хоча б крихточка розуму, було б не до сміху. Бо тим же Законом Рашн Федерейшн визнана главним заповедніком дебілів на нашій планеті, а ці норми діятимуть і після Хуйла. І скасування Закону найвірогідніше відбудеться вже після його ганебної смерті та не виключено, що з формулюванням: “в связі с ісчезновенієм государства-об’єкта санкцій”. Того ж таки дня Конгрес США торжественно й одноголосно прийме новий Закон, яким затвердить всеохоплюючу програму “Ядєрне оружіє в обмен на продовольство”, який буде зустрінутий в Москві масовими демонстраціями з гаслами “Thank you, uncle Sam!” та радісними очередями коло пунктів видачі “ножек Буша”.

    Таким образом, можемо бути спокійні – статус главного дебіла планети стабільно залишається за Хуйлом, а це запорука, що від нього не відчепляться і заслужена награда у вигляді центрального місця на скам'ї подсудімих від нього не втече. Про що Хуйло впрочем поки шо й не здогадується. Чому? – Бо дебіл. І досі багатіє думкою, вважаючи, що ще зуміє якось порішать вопроси, надіючись на “авось”. Авосі не буде.

    Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за полонених, всіляко допомагаємо Армії і впевнено дивимося в майбутнє. Воно в нас світле, приємне і цікаве. Не то, шо в нєкоторих [​IMG]

    І слєдім, шоб віздє був порядок! А не то, шо січас [​IMG]
     
  12. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,054
    Location:
    Лодомерія
  13. lex1187

    lex1187 Stabsfeldwebel

    Messages:
    583
    Location:
    Сокальщина
    Ну да, ну да...
    Думается мне, что США только этого и ждут, потому как первыми применить не могут. И если этот долб.ёб только применит ЯО, то США вместе с союзниками сровняют их с землёй, что бы у других больше такого желания не возникало.
     
  14. nikqe

    nikqe Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    ¥€€$
    Помогало пока вектор сотрудничества не сменился с востока на запад
     
  15. nikqe

    nikqe Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    ¥€€$
    В японии в 45 применили и непарятся.в том то и дело что ким только говорит а не делает.первым он ни когда не ударит яо
     
    cherep555 likes this.
  16. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    4,518
    Location:
    Kharkov
    эх лишнехромосомные... Никогда Ким первым не ударит. Никогда, "братская" ..... ее мать рассея на Украину не нападет. Верю. Чесслово.
    ЗЫ: Шо вас, шо кима, шо всех остальных недолюдей лишнехромосомных нада б изничтожить. Бо нет в вашем существовании никого смысла. Кроме как нести смерть и разрушение другим. Вы просто не имеете другой смысловой нагрузки. А это значит, что вы потеряли свое право не просто на жизнь, а даже на существование. И никто уже это не остановит. Вы хоть понимаете сколько людей теперь вас ненавидит? Сколько людей желает вам смерти? Не заламывайте руки потом! не стоит)
     
    Мураха, ДВ762, Djein and 20 others like this.
  17. SAserg

    SAserg Oberleutnant

    Messages:
    1,828
    Location:
    г.Киев Украина
    а есть вопросик-разве у рашки нет всей документации по движкам к ракетам? ведь дружили "как бгатья"-какие секреты?
     
  18. lex1187

    lex1187 Stabsfeldwebel

    Messages:
    583
    Location:
    Сокальщина
    Ну шо воно меле...
    А ничего, что они тогда воевали, не? Что никаких договоров и прочей хрени про ЯО не было?
     
    LEXXX and Hamer2109 like this.
  19. Lights

    Lights Obergefreiter

    Messages:
    85
    Location:
    Donetsk Ukraine
    Нихрена не помогало. К захвату Крыма и расчленению Украины они готовились чуть ли не сразу после Грузии! Или вы наивно полагаете что это было сделано спонтанно?
     
    Killer, Volocuga, LEXXX and 4 others like this.
  20. Glinmoth

    Glinmoth Stabsgefreiter

    Messages:
    163
    Location:
    Schwallbach - Lemberg
    А для чого Ви троля годуєте?
    Він ж навіть не смішний і не кумедний...
    Який вектор? Яке сатруднічество? o_O
     
    gantz, Andrej.An86, LEXXX and 7 others like this.
  21. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,969
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Раніше. Значно раніше.
    Згадайте о. Коса Тузла та вереницю торгівельних та газових війн.
     
    gantz, SERGHLEO, Killer and 9 others like this.
  22. nikqe

    nikqe Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    ¥€€$
    А была необзодимость в применении яо? Тоесть вы с рф воюете тобиш уже можно .война ведь ?
     
  23. nikqe

    nikqe Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    ¥€€$
    Торговля с ес 15лярдов $ с рф 13$ это сейчас а раньше больше было всякие совместные проэкты
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    [​IMG]
     
    Yngv@rr, gantz, sashko and 9 others like this.
  25. Desperado

    Desperado General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    172
    Messages:
    8,385
    Location:
    Ukraine
    gantz, Pyro, Ervin41 and 4 others like this.
  26. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,054
    Location:
    Лодомерія
    А ещё падайруина украла газ, Київ и русскє йазьіг.
     
    gantz, sombre, Set Izengrimm and 4 others like this.