Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. зольники, хатища, багато чого, ви просто не тією програмою користуєтесь.
     
    NIA, Боб67, Unnamed Player and 4 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. 400 грн.
    2. Форменная рубашка США. Производитель - BLAUER®. Поставщик высокотехнологичной одежды для всех отдело...
      1940 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Тактична сорочка МР - ВС Великобританії Brit. Combat Shirt, "UBAC", MTP tarn, "Armour...
      1000 грн.
    4. Тактическая тенниска, поло 5.11 для мужчин, размер 2XL, бежевая, профессиональная, с короткими рукав...
      1200 грн.
    5. Продам рубашку "5.11 Taclite™ Pro Long Sleeve Shirt" размер S, цвет хаки, в отличном состо...
      1200 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    А якою треба?
     
    Бек and hudojnikhg9612 like this.
  4. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    З днем *ахрінолога*.Багацько чипік.і ууревсів руденьких.срібних.бронзових.люмунтьових:D.Миру всім в душах і сімях.
     
    vovc2301, NIA, Allex761 and 7 others like this.
  5. ручка бронзовая оконная.jpg
     
    vovc2301, NIA, ArtBorsuk and 11 others like this.
  6. дощ таки пройшов, хоч і не довго , впало до +21 поки капало, зараз знов полізла температура вгору.
     
    ArtBorsuk, slawuta5, G613D and 2 others like this.
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Так то ж вона і є))))
     
  8. Google Earth виглядає так
    Google Earth.jpg
     
    NIA, ArtBorsuk, slawuta5 and 8 others like this.
  9. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    О! Так я вчора і пластинку мідну знайшов :-D таку як ото внизу.Пішов я бензопилу ладити :)
     
    NIA, ArtBorsuk, unkers87 and 4 others like this.
  10. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    дуже погано що вони булки розслабили, от буду нне в гуморі, як икачу свою фузею! та шмаляну! до речі, тіко заходити в дім, як над головою Кукурузник почесав кудись на Дніпро
     
    ArtBorsuk, slawuta5, G613D and 2 others like this.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Ну напевно ж не шомпол ...Скоріш від шухляди ручка :)
     
  13. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Messages:
    1,260
    Location:
    Вол.Вол.
    Не у всіх районів такі якісні фотки з космосу.:(
     
    slawuta5, G613D and Саня ZP.UA like this.
  14. віконна фурнітура
     
  15. так це село, далеченько від центральних шляхів, не щось козирне, треба просто ловити момент, фото періодично міняють, там є функція зміни дати знімка
     
    slawuta5, unkers87 and Саня ZP.UA like this.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Трошки напоприбірав в гаражі , парочка девайсів вспливла:beer:
     

    Images:

    P1200118.JPG
    NIA, ArtBorsuk, Боб67 and 3 others like this.
  17. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    ну от в GE вид. оті білі плями цікаві?
    Untitled-1.jpg
    А ось GE мою хату дивиться — така фотка як і на гугломапс((
    Untitled-2.jpg
     
  18. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    файні шафки)) :smile_12:
     
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    н-н-надда?:beer:
     
  20. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    все хлопці, попісюрив я на багаті села!!!! якщо завтра вранці почну горлать десь з-під Винниці: "Тьотю пустіть бо жопу пОрвете"! -визивайте пана К на розбор польотів!!! звісно я дуже швидко бігаю але можуть підступно приманити або ще хуже прикормити смаколиками ))) а там вже діло техніки_))

    Всім гарної неділі!!!!!! бувайте здорові, слухайте пана К !!! але шекелі під подушку))))

    зворотнім як все вийде пісюрю повз панів: Ю-В-К )))) тож чекайте))):beer:
     
    NIA, ArtBorsuk, slawuta5 and 5 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    агі. отой плястіковий, чорненький з червоною застібкою))))
     
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і чого його ото їхати тим більш якимись манівцями
     
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    та ні, дякую))
    Краше напакуйте їх літературою для пана %))))
     
    NIA, slawuta5, Бек and 1 other person like this.
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Ви теж на рибалку ходите? )))
    Я в такому черв'яків тримаю
     
    slawuta5 likes this.
  25. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Якщо будете поряд, заїжджайте))