Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ну по перш ти перший почав. тож немачого на мене буличку крошити,нє за понятіями начальнику наїзд цей безпонтовий.
    ну от візьми скажи тобі куди та коли зібрався. тоді фарту небуде, хабар заховається і буде пшик а не коп. хоча сьогодні припхався один. допоможи, іспитай прибор, навчи шукати. питаю а що за ключка? не знаю. самороб чи покупний?знов незнаю. а що ти знаєш? нічого. тьху ти курва мать. коротше він той прибор в якогось родича віджав. тепер матиму клопіт.
     
    гринго80, Саня ZP.UA та hudojnikhg9612 подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      Конектор для магнітного кабеля. тип: MicroUsb Комплект: конектор
      20 грн.
    2. AC2A – це портативне джерело енергії, яке поєднує у собі високу потужність та зручність у користуван...
      7300 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      LiitoKala Lii-L2 – це універсальний інтелектуальний зарядний пристрій для акумуляторів різних типів,...
      210 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Модуль (плата) заряду Li-ion акумуляторів із захистом 5V 1A Type-C TP4056 Підійде для створення міні...
      30 грн.
    5. Зарядний пристрій 2-канальний 28А 6-14S LiPo/LiHV 2800Вт 220В ULTRA POWER PROTESTER UP2800-14S Prote...
      15000 грн.
  2. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    Паравоз примчався ,привіз моїх дівок і трохи дощу,почало моросить:)
    IMG_20170815_003657.jpg IMG_20170815_003727.jpg IMG_20170815_004004.jpg
     
    гринго80, Саня ZP.UA, Бек та 10 іншим подобається це.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    не можна бути таким скнарою. давайте і мені дощу.
     
    Саня ZP.UA, slawuta5, Дитрих SS та 2 іншим подобається це.
  4. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.260
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Мабуть такі старіші 18ст.:beer:

    Тіко вперед оплатою!:D
     
    Саня ZP.UA, Бек, G613D та 4 іншим подобається це.
  5. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    А паравоз то з вашої сторони прибув і дощ привіз:D...зараз іде дрібненький.
     
    Саня ZP.UA, Бек, Topaz81 та 4 іншим подобається це.
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Всім вітання!
    +9, сухо. Осінь...
     
  7. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Повідомлення:
    4.091
    Адреса:
    Україна
    Доброго ранку. Зараз +24 , спека +36 продовжується ще на тиждень.
     
  8. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.027
    доброго ранку)) щось пана Відпочивальника не видко))) мабудь вчора комАрі дали прикурити))) а бджоли медом пригостили))) :D:D:D
     

    Images:

    1395496829_1873030572.jpg
    гринго80, консерватор, kran та 9 іншим подобається це.
  9. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    Родич ваш.ви %.він МД:D
     
    консерватор, NIA, SOTNIC та 7 іншим подобається це.
  10. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    Доброго ранку всім!Дощик хоч і невеликий,але пройшов таки вночі і до шостої ранку моросило,зараз гарно,хмарно і прохолодно,+22 ,є чим дихать:)
     
  11. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    382
    Адреса:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    всім доброго ранку, +25 поки ще, на завтра обіцяють дощ, подивимось
     
    гринго80, NIA, unkers87 та 8 іншим подобається це.
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.448
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Ви мені подобаєтесь, :beer: ми недадім вас в обіду.


     
    Дитрих SS, консерватор, corbie та 9 іншим подобається це.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.448
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    да, ви весь час в роботі і пошуках, нема коли і помислити на досугі, недають :beer::smile_8: один клопіт. :beer:

     
    гринго80, Дитрих SS, Veter-59 та 6 іншим подобається це.
  14. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Доброго ранку. В мене +12, похмуро. Дівчата сплять, а я не можу. Зара піду із собакіреном, а потім поїдемо у гості - в нас сьогодні свято і вихідний.
     
    Grifon 88, гринго80, Дитрих SS та 12 іншим подобається це.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.448
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Дитрих SS, консерватор, G613D та 8 іншим подобається це.
  16. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    А що можна побачити з супутника на городі?
    Untitled-1.jpg
    ПиСи: хто святкує, з днем археолога)))
     
    ArtBorsuk, гринго80, Дитрих SS та 8 іншим подобається це.
  17. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Вітаю, шановні.
    Ото збирався по зібраному полю пройтися розвідкою. А в неділю побачив там двох камрадів з житомирських теренів. Розвідали —ніц нема. Отже можна йти шукать динарики)))
     
    ArtBorsuk, Grifon 88, гринго80 та 11 іншим подобається це.
  18. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.972
    Вітаю шановні!
    Зі святом Вас - Білі, червоні, сірі, зелені :D:D:D
    :beer::beer::beer:
    Без имени-1.jpg
     
    reider74, гринго80, Дитрих SS та 12 іншим подобається це.
  19. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.972
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.067
    Адреса:
    Лісостеп
    Вітаю панство з вівторком, а археологів з професійним святом! :beer:
    Тепер ти матимеш грубий %, адже наука коштує грошей. ;)
    Засилай його, нехай шукає гарне місце, а потім ідіть тренуватися. Наука йому, а знахідки тобі, все по чесному. :)
     
    ArtBorsuk, Grifon 88, Veter-59 та 13 іншим подобається це.
  21. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня будьте здорові! За бортом +24, вночі проїшов дощик стало легше дихати. Всіх ахренологів зі святом!:beer:
     
    ArtBorsuk, Grifon 88, Veter-59 та 11 іншим подобається це.
  22. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Дитрих SS, консерватор, Бек та 3 іншим подобається це.
  23. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    а це ващє шедевр)))
    «видны следы от детских зубов,видимо мастер побывал на вкус.рядом были бесформенные куски,с видимыми следами плавления,олова.может детей учили литейному делу.»
     
    гринго80, Allex761, Дитрих SS та 9 іншим подобається це.
  25. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.260
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Доброго ранку,погодка гарна,зранку і вночі прохолодно,тепер сонячно але жара не давить.
    Треба гравіцапу подивитися,завтра до чехів за пивом їхати.:beer:
    Моє вітання,у вас 2 свята релігійне,і день польского жовніра,є повід !
     
    ArtBorsuk, Veter-59, гринго80 та 8 іншим подобається це.