Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    "Правда" тут: :)
    http://oldgazette.ru/pravda/index1.html
    Користуйтеся, ми нікому не скажемо. ;)

    Угу.
    Доволі нерідко такі трапляються на Черкащині.
     
    Саня ZP.UA, G613D, Бек und 2 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Кашкет “шкіперка” (mariner cap) Royal Navy Imper темно-синє вовняне сукно, чорна облямівка вишита д...
      150 грн.
    2. Распродаж коллекции . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!! О...
      280 грн.
    3. Фуражка сотрудника милиции МВД Украина Новая Доставка после полной предоплаты на карту Приватбанка,Н...
      560 грн.
    4. Дві фураги СРСР,на реконструкцію.При бажанні,можливе востановити,як лялечку.По фото.
      300 грн.
    5. Фуражка Бундесжандармерії (австрійська федеральна поліція) виробник Kappenfabrik Marie Slama & S...
      250 грн.
  3. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    Аурум і рубін?
     
    vovc2301, Саня ZP.UA, G613D und 2 anderen gefällt das.
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Так. тепер осталось пану Беку (мамі) тіко сережки найти до комплекту.
     
    vovc2301, Iden, Саня ZP.UA und 7 anderen gefällt das.
  5. щоти мені на кацапськи говноресурси посилання тицяєш? на яку холєрну курву воно мені тре?! сам читай те гімно окупантське.
     
  6. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    hudojnikhg9612 питаннячко вісник городищини ото виписуєте? а чи є там ще моя обява на перед останній сторінці?
     
    hudojnikhg9612 gefällt das.
  7. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    Якщо загубила, то знайдеш ;)...бо я подумав шо мідь і шкло :D
     
    Саня ZP.UA, Бек und Topaz81 gefällt das.
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    Звиняйте, але в часи, коли виходила та преса, неокупаційних не було. Або радянські, або німецькі. :rolleyes:
     
  9. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    Виписую, ну не читав, так бігом тільки переглянув...прийду рано з роботи то подивлюсь. А шо там?
     
    Дитрих SS und Topaz81 gefällt das.
  10. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    та по мойїй справі, просто глянь чи є.. як нема то буду обновлять
     
    hudojnikhg9612 gefällt das.
  11. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Ото ще такого бульбулятора підігнали, чи можна з ним бізнес робить чи так для свого вжитку?:beer:
     

    Images:

    20170812-0002.jpeg
  12. німецькі то правдиві і до окупації ніяким боком не відносяться
     
    G613D, Дитрих SS und hudojnikhg9612 gefällt das.
  13. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    Я зрозумів, завтра гляну і дзвякну зразу!
     
    Дитрих SS und Topaz81 gefällt das.
  14. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    То це наче таким і горілку можна гнать:D
     
  15. світловодський, заводу чистих металів? :D
     
  16. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
     
    Саня ZP.UA, G613D und hudojnikhg9612 gefällt das.
  17. вобще то він звався дистилятор побутовий :D
     
    corbie, Саня ZP.UA, G613D und 2 anderen gefällt das.
  18. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
     
    G613D, Дитрих SS und hudojnikhg9612 gefällt das.
  19. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Вітаю,ходив по стерні.Знайшов 2 копійки 1926 року,каку невідому :-/ схожу на 3 копійки миколаївські,3 гудзика,царячий з орлом потім маленький гладенький і латунний з написом 'фабрика промвоєнхоз'чотирьохдірочний
     
    SOTNIC, ArtBorsuk, G613D und 8 anderen gefällt das.
  20.  
    Саня ZP.UA und hudojnikhg9612 gefällt das.
  21. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    а шо то за неподобство на аві? гадужепитаю??? негайно поверніть лагідного дядьку із сокирою, бо буде ай ай ай відсотків на 150!
     
    SOTNIC, Саня ZP.UA, Allex761 und 2 anderen gefällt das.
  22. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer: є, справа внизу.:beer:
     
    Topaz81 und hudojnikhg9612 gefällt das.
  23. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    мала площа охолодження, так чисто на хімічні опити. :beer:
     
  24. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Доброго вечора:beer:
    Сьогодні результат не дуже,але і не пусто,ніяк не трапиться денарій Кріспіни в прилічному виглядіo_O
    Скажіть шо це з паном%,якийсь він дивний став,біля макітри з варениками:eek:
     

    Images:

    DSCF7894.JPG
    DSCF7895.JPG
    DSCF7896.JPG
    DSCF7897.JPG
    DSCF7898.JPG
    vovc2301, SOTNIC, Anatol_AA und 13 anderen gefällt das.
  25. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    Сто грам зробить -для опитів ;)
     
  26. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: то ви всі знайшли? мами, дядька і дякової дружини? :beer:
     

    Images:

    20170812-0002.jpeg.jpg