Орден Слави 3 степ. + медалі

Discussion in 'Нагороди' started by h@ch, Jul 29, 2017.

  1. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Доброго дня попав мені до рук такий ОС-3 степені з документами+ медалі одної людини. Цікавить вартість даних речей. Буду вдячний за допомогу. IMG_4343[1].JPG IMG_4330[1].JPG IMG_4336[1].JPG IMG_4334[1].JPG IMG_4333[1].JPG IMG_4329[1].JPG IMG_4321[1].JPG IMG_4319[1].JPG IMG_4315[1].JPG IMG_4311[1].JPG IMG_4309[1].JPG IMG_4339[1].JPG IMG_4327[1].JPG IMG_4337[1].JPG
     
    Bakay likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал. З Німеччини. Матеріал - слово, посріблення ( залишки). Велика,ефектна медаль. Стан ,вага,...
      575 грн.
    2. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
    4. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    5. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
  3. malt

    malt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    1,059
    Location:
    Хегевальд
    мое скромное мнение до 2500 грн
     
    Bakay, h@ch and Берсерк 30 like this.
  4. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Дякую,ще думки будуть?
     
  5. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Навряд чи продасте дорожче, хоч і розвідник, і подвиг цікавий - 10 вбитих німців, проте аверс ордена трішки побитий та затертий, хоч і тип - гладкий циферблат. А сам різновид ордену не рідкісний. І номер немалий. Комплект без медалі За отвагу. А доки до Берліну та Варшави на профільних форумах по 110 гривень ніхто не бере.Самі медалі, в залежності від рідного збору та стану реверсу продаються від 150 до 220 гривень.От і рахуйте. Сам орден з доком, щоб продати, думаю 1700-1800.
     
  6. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    А звідки така інформація за подвиг? не поділитеся ресурсом?
     
  7. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Щоб знайти потрібний ресурс в інтернеті, зробіть наступне: в Гуглі набираєте російською мовою "Подвиг народа", вам видасть ряд найменувань.Вибираєте "Подвиг народа. ру "- электронный банк документов. Вам видасть пошук в трьох категоріях- вибираєте самый верхній критерій -"люди и награждения". Клацаємо клавішею на цей критерій і Вам видасть "Поиск людей по фамилии, имени, отчеству". Набираєте текст, що цікавить, в даному випадку- "Шевчук Семен Михайлович". Вам видасть двох людей з цими даними.У Вашому випадку кавалер 1911 року народження. Вказано, що він нагороджений медаллю За отвагу. Тиснути мишкою на його прізвище. Вам видасть Подвиг, за який кавалер отримав медаль За отвагу. Тиснути на назву "данные учетной картотеки ", тоді в переліку нагород побачите "орден Слави", клацаєте на нього мишкою і Вам видасть Подвиг - разведчик истребительно - противотанкового батальона, во время разведки уничтожил 9 немцев и одного офицера уничтожил в рукопашной схватке.
     
  8. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Дуже дякую,вам за допомогу:beer:
     
    Vitaliys3107 likes this.
  9. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Немає за що. Хотів попередити, у випадку якщо нечасте прізвище, краще в пошуку на Подвигу народа, ставити його без ініціалів. На мого дідуся три нагороди- і на сайті показує, що кожна нагорода на іншу людину. А причина в тому, що в Нагородних листах по різному вказано його ім'я - Никанор, Никонор та Никифор.
     
    Bakay likes this.
  10. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Дякую, я зрозумів. Теж пробував знайти свого прадіда і по результату знайшов тільки один орден слави,а він мав їх два та ще медель за відвагу.
     
  11. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Якщо всі нагороди не показує за прізвищем, подивитися в Нагородних листах може бути посилання на підставі якого наказу кавалера нагороджували попередні рази. Тоді виходите на головну сторінку сайту і по розділу Документи вводите реквізити вказані у нагородному листі, тобто, номер наказу і дату. А коли знайдете потрібний наказ, просто шукаєте в переліку потрібне прізвище.
     
    h@ch likes this.
  12. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Ще раз дякую зараз попробую знайти.
     
  13. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Пише раніше не був нагороджений. ось його фамілія і ініціали
    Лютик Антон Ефимович 1925г.р.
     
  14. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Якщо самі не знайдете, викладіть сюди прізвище, ім'я, по-батькові. Я спробую Вам допомогти.
     
    h@ch likes this.
  15. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Прошу Лютик Антон Ефимович 1925г.р.
     
  16. Vitaliys3107

    Vitaliys3107 Stabsgefreiter

    Messages:
    121
    Location:
    Днепр
    Судячи з нагородного листа,до лав армії він був призваний в серпні 1944, нагороджений в квітні 1945. В нагородному листі відсутня інформація про попередні нагородження. Якщо в нього в орденській вказані ще нагороди,а на Подвигу народа їх немає,причин може бути кілька:1) Нагородний лист за ВВВ був після 1945 року, на відповідному сайті цих нагород немає,2) нагороди за конфлікти Корея, Угорщина та інші, на сайті їх теж немає, 3) ННГ- тобто, нагорода знайшла героя, нагородні листи за даною категорією, на вищевказаному сайті, здебільшого, теж відсутні, а вручатись нагороди могли до 1991 року. Можливий і інший варіант, якщо в орденській інших нагород немає, то безпосередні керівники могли скласти на нього нагородні листи, але вищестоящі, їх.не задовольнили. І причини цього можуть бути різні.
     
    h@ch likes this.
  17. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Дуже дякую вам, допомогли:beer:
     
  18. День добрий!
    Думки є, але спочатку хотілося б знати, чи комплект буде продаватися ?
     
    h@ch likes this.
  19. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Добрий день,звісно тому і прошу оцінити.
     
  20. На мою думку, 3.000 грн. вартий.
    Я особисто готовий підтвердити.
     
  21. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    2,123
    Location:
    Україна
    Якшо вас цікавить прошу в ЛС.