5,45 × 39 vs 7,62 × 39

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Ranch, 19. Juli 2017.

?

5,45 × 39 vs 7,62 × 39

  1. 7,62 × 39

    113 Stimme(n)
    63,8%
  2. 5,45 × 39

    64 Stimme(n)
    36,2%
  1. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Beiträge:
    5.357
    Поэтому нужен боевой пистоль для обороны, прежде чем стрельнуть задумаешься .
     
    1. Магазин сталевий на 20 патронів для гвинтівки в калібрі.308 Winchester. 7.62х51. Виробник США
      1650 грн.
    2. (в наличии 6 шт.)
      Магазины алюмининиевые дляAR15/M4 на 10 патронов калибра .223/5.56. Новые, в упаковке, сделаны в США...
      900 грн.
    3. Оригинальный магазина для австрийской винтовки AUG-77 и её клонов. Вместимость 40 патронов. Новый. В...
      3900 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      Одна з найбільш навантажених і схильних до зношування деталей AR-15 До комплекту входить: Екстракто...
      1840 грн.
    5. (в наличии 25 шт.)
      зип экстрактора AR-15: пружина экстрактора, плунжер, резиновое кольцо необходимая вещь на хозяйстве
      120 грн.
  2. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    Знов за рибу гроші! Яке відношення має саме КС до можливості відстрілу депутата чи поліціянта? Хіба теж саме не можна зробити з помпової рушниці, чи АКМ? Але ж чомусь не роблять. Бо офіційна зброя спонукає до відповідального користування нею.
     
    Savoy13, Barrett2.2, Hamer2109 und 8 anderen gefällt das.
  3. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Так, Ви праві!
     
  4. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    1.794
    Ort:
    Тайга
    Как то в раше справляются и так ( там даже резина отстрел не проходит)! У них там проще! Чуть что- биллинг! Если чувак был со своим телефон - найдут + камеры + возможные свидетели!
    С ув. Сергей!
     
  5. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    1.794
    Ort:
    Тайга
    Вроде как по свинцовой пульке (без оболочки) тоже найти низззяяяя! А учитывая тот факт, что не все владельцы знают о форума и многие не читают/смотрят мои тесты травматического оружия - делать много телепередач на тв каналах! Чтобы люди знали реальный эффект от резинки!
    С ув. Сергей!
     
  6. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Beiträge:
    5.357
    Поменял ствол в Глоке или Чазет официальном, и стреляй депутатов от пуза.;)
     
  7. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    А то! ;)
     
    Ranch gefällt das.
  8. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Ладно... Давайте не будем об этом)
     
  9. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    Так ми ж не про відстріл, а про гіпотетичну можливість. Але ця можливість стримується ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.
    Так що балачки про відсутність культури, про напьйотєсь, пєрєстрєляєтє друґ друґа, це чистісінькі відмовки, основані на страху за себе коханого, депутата коханого, бо чує падло чиє сало з'їло й сцить.
     
    Zuletzt bearbeitet: 23. Juli 2017
  10. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    ага
     
  11. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    а взагалі, по темі, я за АР 223/5.56 з додатковим апером 7,62х39.
    Абож таки з додатковим АКМ :)
     
    Большой Макс, jr_13 und Ranch gefällt das.
  12. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Не згоден. У них нестандартні магазини, якщо найдете ар з магазинами від Акм - тоді да. З повагою.
     
    Savoy13, Hamer2109 und Р а д і с т gefällt das.
  13. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Beiträge:
    5.357
    Не у всех Зетка под х39 работает как часы.
     
  14. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Beiträge:
    1.552
    Ort:
    киев украина
    Имею 223 и 7,62х39. По всему 223 удобней ,точней. пробивает обычной FMJ сталь 12мм .а 7,72 со стальным сердечником нет. Т.ч. .223 рулит
     
    Zuletzt bearbeitet: 23. Juli 2017
  15. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    саме тому й додав - "Або ж таки з додатковим АКМ"
     
    Savoy13 und Большой Макс gefällt das.
  16. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Ар це добре, але:
    1-Де достати той апер? Брати окремий дозвіл на нього?
    2-Проблема магазинів все рівно не вирішується.
     
    Р а д і с т und Kovach85 gefällt das.
  17. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Beiträge:
    5.357
    Армейский 7.62х39ПС( если 70х годов патроны и только из цинка) пробивает 12мм мягкой стали .;)
     
  18. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Beiträge:
    1.552
    Ort:
    киев украина
    Испробовали любые 70 и 80 годов, даже 5,45 ПП не берет максимум сердечник заостряет в метале растояние 90 м.
     
  19. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Beiträge:
    5.357
    Есть партии х39 ПС с более закаленным сердечником, вскрывая цинк нужно сразу пробовать партию.
     
    менторез und Barrett2.2 gefällt das.
  20. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    Достати? Ну наприкдад в Зброяра придбати. Дозвіл або окремий, або як одразу брати, то дозвіл на 2 одиниці.
    Проблеми з магазинами. Які? Хіба є проблема з АРочними магазинами під 7.62*39?
    АКшні магазини хлопці трохи доварювали й теж без затиків працюють на АР.
     
    Большой Макс und Kovach85 gefällt das.
  21. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Може і так...
     
  22. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    До речі, про апери. Чи сумісні апери й ловери різних виробників? Наприклад - чи стане апер Зборяра на Норку?
     
  23. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    А может на рейберте создать раздел "Выживание"?
     
    Savoy13 und Большой Макс gefällt das.
  24. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Beiträge:
    194
    Ort:
    Украина
    Повинні, але це ж китайці...
     
  25. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    Та він чи не в кожній темі присутній :) Принаймні тема про вибір помпи вже давно перетворилась на клуб однодумців, де колективно вирішуються різні проблеми навколо зброї.