5,45 × 39 vs 7,62 × 39

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Ranch, Jul 19, 2017.

?

5,45 × 39 vs 7,62 × 39

  1. 7,62 × 39

    113 vote(s)
    63.8%
  2. 5,45 × 39

    64 vote(s)
    36.2%
  1. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Messages:
    5,357
    Поэтому нужен боевой пистоль для обороны, прежде чем стрельнуть задумаешься .
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Короб для набоїв калібру 9мм (на 100 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 100 набої...
      590 грн.
    2. (в наличии 15 шт.)
      Коробка для 250 набоїв калібру .22 LR (.22 Long Rifle) Містке, зручне та надійне рішення для зберіга...
      470 грн.
    3. (в наличии 22 шт.)
      Кулі 7,62х54R Б-32. Обережно вийняті депуллерем.
      50 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      10 штук у лоті. Мита у ротаційній мийці. Обжата матрицею. Гільза готова до релоаду. Вироблена з лату...
      75 грн.
    5. (в наличии 5 шт.)
      Мерная ложка выполнена из антистатического пластика (в сравнение с меркой от LEE, эффект прилипания...
      50 грн.
  3. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    Знов за рибу гроші! Яке відношення має саме КС до можливості відстрілу депутата чи поліціянта? Хіба теж саме не можна зробити з помпової рушниці, чи АКМ? Але ж чомусь не роблять. Бо офіційна зброя спонукає до відповідального користування нею.
     
  4. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Так, Ви праві!
     
  5. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    1,794
    Location:
    Тайга
    Как то в раше справляются и так ( там даже резина отстрел не проходит)! У них там проще! Чуть что- биллинг! Если чувак был со своим телефон - найдут + камеры + возможные свидетели!
    С ув. Сергей!
     
  6. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    1,794
    Location:
    Тайга
    Вроде как по свинцовой пульке (без оболочки) тоже найти низззяяяя! А учитывая тот факт, что не все владельцы знают о форума и многие не читают/смотрят мои тесты травматического оружия - делать много телепередач на тв каналах! Чтобы люди знали реальный эффект от резинки!
    С ув. Сергей!
     
  7. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Messages:
    5,357
    Поменял ствол в Глоке или Чазет официальном, и стреляй депутатов от пуза.;)
     
  8. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    А то! ;)
     
    Ranch likes this.
  9. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Ладно... Давайте не будем об этом)
     
  10. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    Так ми ж не про відстріл, а про гіпотетичну можливість. Але ця можливість стримується ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.
    Так що балачки про відсутність культури, про напьйотєсь, пєрєстрєляєтє друґ друґа, це чистісінькі відмовки, основані на страху за себе коханого, депутата коханого, бо чує падло чиє сало з'їло й сцить.
     
    Last edited: Jul 23, 2017
  11. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    ага
     
  12. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    а взагалі, по темі, я за АР 223/5.56 з додатковим апером 7,62х39.
    Абож таки з додатковим АКМ :)
     
  13. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Не згоден. У них нестандартні магазини, якщо найдете ар з магазинами від Акм - тоді да. З повагою.
     
  14. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Messages:
    5,357
    Не у всех Зетка под х39 работает как часы.
     
  15. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    1,552
    Location:
    киев украина
    Имею 223 и 7,62х39. По всему 223 удобней ,точней. пробивает обычной FMJ сталь 12мм .а 7,72 со стальным сердечником нет. Т.ч. .223 рулит
     
    Last edited: Jul 23, 2017
  16. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    саме тому й додав - "Або ж таки з додатковим АКМ"
     
  17. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Ар це добре, але:
    1-Де достати той апер? Брати окремий дозвіл на нього?
    2-Проблема магазинів все рівно не вирішується.
     
    Р а д і с т and Kovach85 like this.
  18. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Messages:
    5,357
    Армейский 7.62х39ПС( если 70х годов патроны и только из цинка) пробивает 12мм мягкой стали .;)
     
  19. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    1,552
    Location:
    киев украина
    Испробовали любые 70 и 80 годов, даже 5,45 ПП не берет максимум сердечник заостряет в метале растояние 90 м.
     
  20. Kovach85

    Kovach85 General-major

    Messages:
    5,357
    Есть партии х39 ПС с более закаленным сердечником, вскрывая цинк нужно сразу пробовать партию.
     
    менторез and Barrett2.2 like this.
  21. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    Достати? Ну наприкдад в Зброяра придбати. Дозвіл або окремий, або як одразу брати, то дозвіл на 2 одиниці.
    Проблеми з магазинами. Які? Хіба є проблема з АРочними магазинами під 7.62*39?
    АКшні магазини хлопці трохи доварювали й теж без затиків працюють на АР.
     
  22. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Може і так...
     
  23. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    До речі, про апери. Чи сумісні апери й ловери різних виробників? Наприклад - чи стане апер Зборяра на Норку?
     
  24. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    А может на рейберте создать раздел "Выживание"?
     
  25. Ranch

    Ranch Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Украина
    Повинні, але це ж китайці...
     
  26. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    Та він чи не в кожній темі присутній :) Принаймні тема про вибір помпи вже давно перетворилась на клуб однодумців, де колективно вирішуються різні проблеми навколо зброї.