T.Rex (Григорій). Ти колись гідність проявиш, вийдеш на звʼязок? Або будеш сидіти, як миша під віником? Повидаляв усі теми на Рейберті та на усіх інших мережах... Казали, ти став/був посміховиськом.
Людина, яка створює тему, що її ошукали, а коли доходить до розмови, хутком нишком ці теми знищує). Не виходить на приватний або загальний звʼязок. Шахрай.
В котрий раз приємно мати справу з доброю та порядною людиною. Всім щиро раджу до співпраці надійного камрада!