Відгуки у продавця jdnst

Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.


Вячеслав 333
Лот отримав все гаразд
Ramon_
Лот отримав, дякую.
Olexandr 7
Подяка продавцю
Dedushka_Karatsupa
Дякую! Все чітко, і швидко. Рекомендую до співпраці.
S.Pereira
Дякую
Iлорд молоко
Приємно мати справу 
Wash
Отримав 
LeonidWild
Дякую
Iлорд молоко
Приємно мати справу
gans117
Дякую, отримав.
north0
Лот отримано, дякую.
Dedushka_Karatsupa
Все чудово: швидко і якісно. Дякую, і рекомендую!
Urban78
Лот отримано в найкращому вигляді!
ponab
Отртмав все добре
Сергій7619
Товар отримав, все пройшло успішно. Дякую
Сергій7619
Товар отримав, все пройшло успішно. Дякую
mitura50
Лот отримав.якість подобалась.рекомендую!
Hena1971
Лот отримав рекомендую продавця. Швидка відправка
аЦЦкий кАпарЬ
+++
masut
Отримав, все в відмінному стані, рекомендую продавця
ArsenLupen
Отримав 
Dj 2
Щиро дякую.
Стас Petrov
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
patric0001
Лот получен. Спасибо. Все ОК.
Kapchar
Товар отримав! Дякую продавцю за оперативність в опрацюванні і відправці замовлень, а також за якість товару! Рекомендую до співпраці!
Pingvin007
Лот отримав швидко. Дякую. З пов.
Стас Petrov
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
zugar
Ок !
VintSA
Все ОК, дякую!
S.Pereira
Дякую!З Повагою
zugar
Ок !
ASDS35
Все гаразд
Oleg330
Дякую, все на высокому рівнвні
Наталія5757
Лот отриман, все чудово як і завжди. Рекомендую продавця
SanchoPancho
Все отримав, продавець відповідальний, відповів на всі питання в пп т швидко відправив лот. 
осакедр
Товар одержав, лот відповідає опису. Усім дякую!
Leshyj
Отримав дякую
Игорь "
Всё ОК! Благодарочка!
Чародій
Лот отримав, все чудово! Рекомендую!
Obersturmbann
Якість на висоті!
bswd
Все добре! Дякую!!!
James123
Все отлично !
free person
Дякую, отримав, все гаразд. Ще раз рекомендую до співпраці як порядного продавця. Слава Україні !!!
*Dagger*
Все отримано у кращому вигляді. Радий був знову мати справу. З повагою.
Prozium
Лот отримав, дякую
Wash
Отримав
Den1218
Все ок, продавця рекомендую
Vasyl Priadka
Магазини отримав, виглядають непогано, буду перевіряти на стрільбищі. Крім того, продавець пішов на зустріч та надав запчастину до магазину, яку окремо у продажу важко знайти! Рекомендую всім даного продавця!
30 06
Отримав. Годний магазин за таку ціну, все підходить та працює.
free person
Дякую, отримав, все гаразд. Рекомендую до співпраці як порядного продавця. Слава Україні !!!