Відгуки у продавця jdnst
Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.
Сторінка 1 з 3
|
Лот отримав все гаразд
|
|
|
Лот отримав, дякую.
|
|
|
Подяка продавцю
|
|
|
Дякую! Все чітко, і швидко. Рекомендую до співпраці.
|
|
|
Дякую
|
|
|
Приємно мати справу
|
|
|
Отримав
|
|
|
Дякую
|
|
|
Приємно мати справу
|
|
|
Дякую, отримав.
|
|
|
Лот отримано, дякую.
|
|
|
Все чудово: швидко і якісно. Дякую, і рекомендую!
|
|
|
Лот отримано в найкращому вигляді!
|
|
|
Отртмав все добре
|
|
|
Товар отримав, все пройшло успішно. Дякую
|
|
|
Товар отримав, все пройшло успішно. Дякую
|
|
|
Лот отримав.якість подобалась.рекомендую!
|
|
|
Лот отримав рекомендую продавця. Швидка відправка
|
|
|
+++
|
|
|
Отримав, все в відмінному стані, рекомендую продавця
|
|
|
Отримав
|
|
|
Щиро дякую.
|
|
|
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
|
|
|
Лот получен. Спасибо. Все ОК.
|
|
|
Товар отримав! Дякую продавцю за оперативність в опрацюванні і відправці замовлень, а також за якість товару! Рекомендую до співпраці!
|
|
|
Лот отримав швидко. Дякую. З пов.
|
|
|
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
|
|
|
Ок !
|
|
|
Все ОК, дякую!
|
|
|
Дякую!З Повагою
|
|
|
Ок !
|
|
|
Все гаразд
|
|
|
Дякую, все на высокому рівнвні
|
|
|
Лот отриман, все чудово як і завжди. Рекомендую продавця
|
|
|
Все отримав, продавець відповідальний, відповів на всі питання в пп т швидко відправив лот.
|
|
|
Товар одержав, лот відповідає опису. Усім дякую!
|
|
|
Отримав дякую
|
|
|
Всё ОК! Благодарочка!
|
|
|
Лот отримав, все чудово! Рекомендую!
|
|
|
Якість на висоті!
|
|
|
Все добре! Дякую!!!
|
|
|
Все отлично !
|
|
|
Дякую, отримав, все гаразд. Ще раз рекомендую до співпраці як порядного продавця. Слава Україні !!!
|
|
|
Все отримано у кращому вигляді.
Радий був знову мати справу.
З повагою.
|
|
|
Лот отримав, дякую
|
|
|
Отримав
|
|
|
Все ок, продавця рекомендую
|
|
|
Магазини отримав, виглядають непогано, буду перевіряти на стрільбищі. Крім того, продавець пішов на зустріч та надав запчастину до магазину, яку окремо у продажу важко знайти!
Рекомендую всім даного продавця!
|
|
|
Отримав.
Годний магазин за таку ціну, все підходить та працює.
|
|
|
Дякую, отримав, все гаразд. Рекомендую до співпраці як порядного продавця. Слава Україні !!!
|
|
Сторінка 1 з 3
