Відгуки у продавця “Александрович”
Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.
Сторінка 1 з 4
|
Дякую за лот, все отримав
|
|
|
Отримав
|
|
|
Все супер Дякую!
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все впорядке.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
є працює
|
|
|
є працює
|
|
|
є працює
|
|
|
Отримав, все чудово, дякую.
|
|
|
Лот получен, все в порядке.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все в порядке.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все отлично.
|
|
|
Отримав
|
|
|
Отримав
|
|
|
Отримав
|
|
|
Дякую, все отримав! Мої найкращі рекомендації камраду!
|
|
|
Отримав! Все добре
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все нормально.
|
|
|
Дякую
|
|
|
Дякую
|
|
|
Рекомендую.
|
|
|
Ок
|
|
|
Ок
|
|
|
Ок
|
|
|
Ок
|
|
|
Ок
|
|
|
Ok
|
|
|
Ok
|
|
|
Отримано, згідно відповідно як і описано. Рекомендую
|
|
|
Лот получен, все в порядке.
|
|
|
Лот получен, все в порядке.
|
|
|
Лот получке, все ок
|
|
|
Лот получке, все ок
|
|
|
Все пройшло успішно . Рекомендую !
|
|
|
Лот получен, все в порядке.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот отримав. Подякував продавцю. Минуси спілкування с покупцем. Грубість неповага. Між військовими. Не раджу продавця.
|
|
|
Лот отримано,все добре!
|
|
|
Отримав
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Отримав, дякую.
|
|
|
Отримав
|
|
|
Отримав
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
|
Лот получен, все ок.
|
|
Сторінка 1 з 4

