Зимовий коп із SE Pro

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем pioneersk1, 23 січ 2015.

  1. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.046
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    Привіт камради! [​IMG]

    Сьогодні вирішив протестити свій СЕ Про. Зранку сів у маршрутку і поїхав в одне село, біля якого є хороший лісок, який колись приносив багато гарних знахідок, таких як: австрійські пряжечки по ПСВ, монетки.

    Цього разу можна сказати з'їздив в холосту, але копарську ломку збив.

    В першу чергу сьгогодні закопав ямку, яку прийшлось півтора місяці назад залишити незакопаною, так як попав на мисливський день. Коли почув недалеко постріли було вже не до ямки.

    Недалеко від місця де знайшов ось цю кераміку http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1259146&highlight= сьогодні знову знайшов обломок від глечика, здається, і одразу полізли в голову думки, що там хтось до мене щось хороше копнув [​IMG]

    А так квадрат лісу вже ходжений переходжений, але думаю він ще порадує знахідками. Підкажіть по знахідках наступне:

    1. За який період може бути цвяшок ? [​IMG]
    2. Чому кулі такі погнуті, як крючки?



    З повагою,
    Pioneersk1
     

    Images:

    DSC03245.jpg
    DSC03246.jpg
    DSC03243.jpg
    DSC03244.jpg
    DSC03249.jpg
    DSC03251.jpg
    DSC03252.jpg
    REY та Meuller подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кинжал SA, без ножен. RZM M7/72 Karl Robert Kaldenbach, Solingen-Grafrath 1942 г. Оригинальная редка...
      19750 грн.
    2. Комплектный оригинал накладок штык ножа системы Маузер. Присутствуют клейма и номера приёмок . Метал...
      1150 грн.
    3. 3 штыка, все больше таких не будет. Штыки в очень хорошем состоянии, ножны подмяты. Шо маємо то маєм...
      11500 грн.
    4. Клинок штыка однолезвийный, с долом с обеих сторон. Рукоять образована двумя деревянными щечками, ск...
      5400 грн.
    5. Пропоную багнет до Mauser 98k Багато сказати про багнет не можу. Дивіться стан по фото, там є заміри...
      3000 грн.
  3. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.651
    Адреса:
    UA