"Битий-перебитий" хутір або коп зі СЕшкою

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем pioneersk1, 1 бер 2015.

  1. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.046
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    Сьогодні нарешті вибрався на коп. Не копав вже близько місяця. Зідзвонилися зі знайомим та рушили в путь.

    Спочатку ходили по лісі, де я знайшов 5 пфеннінгів. Пізніше вирішили перейти на поле, яке вже 2 роки не переорюється, де був старий хутір. Цей хутір били вже всі кому не лінь і Деусами, і Аськами, Кощеями і т.д. проте знахідки все одно є.
    Зокрема, на хуторі мною та моїм Експом були знайдені боратінки, 5 коп. СССР, польські ходячки. Підкачав "сохран" монеток, бо землю добре колись "обробили" хімікатами. Гільзи в землі були аж червоного кольору. Зараз монєтоси відкисають в милі.

    Що запам'яталось:
    1. Це занадта цікавість водіїв, бо хутір при дорозі міжрайонного значення.
    2. Під кінець копу серце ледь в п'ятки не залізли від дикого крику в лісі. Кричала дитина. Як виявилося сімейка вирішила відпочити на природі. Дальше промовчу, оскільки після тих криків подумалось, що когось або ріжуть або насіліють. Але це просто дитинка "мило" дразнячись втікала від своєї бабці. [​IMG]

    Сильно не пинайте, це мій перший коп на хуторі, бо більше спеціалізуюсь по лісах - не люблю лишньої уваги збоку зівак. [​IMG]

    Всім мирного неба над головою та міцного здоров'я!
     

    Images:

    7mNEYPW3QAg.jpg
    9WYaX1OMj2s.jpg
    1212121.jpg
    AfW6gdUE6Do.jpg
    NyDlqtCzLAM.jpg
    Tr0gW5tZnR8.jpg
    КорифеЙ, Oprishok, Artyr та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Колодка медалей Германия жк 2 клеймо к (ко ) рваные знамёна ПРИЯТНАЯ КОЛОДКА В ПРИНЦИПЕ ВСЕ НА ФОТО...
      6500 грн.
    2. В натурі виглядає набагато краще
      6500 грн.
    3. Австрийский крест за выслугу 12 лет.Клеймо F.Petzl - Vien.6 Лента родная.[ATTACH]
      1600 грн.
    4. медаль Верденской битвы С Уважением
      1400 грн.
    5. № 419838 ВАСЮК Павел Фомич — 7 грен. Самогитский генерал-адъютанта графа Тотлебена полк, 9 рота, гре...
      6100 грн.
  3. Аэродром

    Аэродром Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Украина
    А ліс хто порубав ? Будем штрафувать !
     
  4. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.046
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    Напевне я фіскарсом.

    А взагалі огидно дивитися як машинами постійно тільки і роблять що возять ліс, вмирає природа. Де кілька років назад були лісосмуги - зараз пустота і мусор. [​IMG]
     
    Oprishok подобається це.