байки местных аборигенов

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Russin, 27 жов 2013.

  1. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.102
    Тама внизу на моніторчіку єсть цихферки - вони вказують час від Різдва . Зі святами Вас вітаю , шнапсу й сала Вам бажаю , огірочків та цибульки , щоб веселі були гульки - феєрверки , танці , співи , скрізь залиті спиртним сливи ... Ну коротше - в душі свято , повна друзів Ваша хата , мішок грошей , низькі ціни , в Україні круті зміни - все що хочеться для Вас , зупиніть для себе час , хай збереться вся родина і дарма котрА година !!!:beer::beer::beer:
     
    vincenzo, Комиссар, Cybermaster та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Отличный жилет на охоту/стрельбище или просто на природу в классическом стиле. Утепление больше на о...
      360 грн.
    2. Зимовий Жилет з електропідігрівом 11 зон підігріву. Розмір 5XL- наш 52-54.Термоодяг, який можна прат...
      1590 грн.
    3. Рабоче-служебная жилетка летнего плана. Имеет целую группу карманов, включая задний на спине большог...
      250 грн.
    4. Отличная утеплённая жилетка под различные задачи и активность. Может одеваться как самостоятельная в...
      450 грн.
    5. Страна: Германия, Mil-Tec Размер: 14/158-164, замеры есть на фото Состояние: б/у Цвет (камуфляж): ле...
      395 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    Есть такое дело. Если хочешь, могу показать место, которое называется Топило. По легенде там как раз такая карета утонула, потому так и назвали ;).
    Эту легенду я впервые услышал когда мне было лет восемь.
     
    Cybermaster, clava, ASKOT1 та ще 1-му подобається це.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    розповідай, але у приват! І ТІЛЬКО мені!
     
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    Та питань немає. Тільки багато ходити доведеться.
    Ось тобі навіть світлинки звідти:

    IMG_2383.jpg IMG_2384.jpg IMG_2385.jpg IMG_2388.jpg
     
    иван777444333, ArtBorsuk, ASKOT1 та ще 1-му подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а та точно карета з золота повна золота чи як завши гарбу хлопці спалили коли куліш варили бо по дрова далеко йти було.
     
    vincenzo подобається це.
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    А може не треба,а ?:oops::D
    А то я можу теж показати місце,де за селом на полі козацькі чайки потонули з повними бочками золота:D
     
    Cybermaster, Allex761 та консерватор подобається це.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ти вже одного раза у казочку про танк не повірив і що з цього вийшло? отож! людина до буцигарні потрапила, а повірив би то і ти танка мав або грубі гроші за нього і людина на волі б ходила.:D:D:D
     
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Та не переживай ти так за людину.Людина до речі залишилась у руля:smile_8: Живий,здоровий:smile_12: Ось так буває.ВсЬо по чесному без обмана у волшебніка СулЄймана:D
    А от якби я повірив тоді та засунув свого носа не туди куди треба - то мені носа відбили б зразу:confused: Так що все що не робиться,все робиться на краще.Тихіше їдеш,далі будеш.
     
    консерватор подобається це.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    так ту казочку тобі як я памятаю розповідали іще років 15 тому. тоді і треба було брати та у сіно середь двору ховати, щоб під наглядом був.
     
  11. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Так я тоді був ще малим та дурним:D З часом я подорослішав,але не порозумнішав:D:D
     
    vincenzo, Комиссар та консерватор подобається це.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    Вона, по легенді, сама із золота.
    Село себе не просто поважає, а дуже поважає :smile_8:;).
    Що цікаво, струмок та болітце там є. Так що бери чоботи та довгого щупа і вперед.

    Це десь там, де ото червона лінія. Там не багато, кілометра півтора. ;)

    Безымянный.jpg
     
    Останнє редагування: 27 гру 2013
    консерватор та ASKOT1 подобається це.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    це ти в мене питаєш?
    якби я розумним був то вже на двох танках разом їздив, на одному я а на другому мій картуз везли б.
     
    vincenzo подобається це.
  14. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.973
    Я на трассе возле села Ульяники (по моему) у одной древней бабушки кукурузу покупал (на путать с помз)
    И спросил у нее - "А до войны Вы где жили?"
    Ну и помалу бабушка стала рассказывать, что и как. Затянулось минут на 40.......
    И как в школу ходила, и как война началась, какие бои в 41 были, и про оккупацию, и как замуж после войны вышла, и тд.
    Понравилось про то, как в 43 немцы гоняли рыть окопы и строить блины, как разбирали дома на бревна для блинов и землянок. И так увлекательно говорила, и еще руками показывала где это было, с использованием местных названий.
    Не поверилось мне......... почему то.... Ну кто даст свой дом разбирать перед зимой? Да и уж больно хорошо по месту привязано.
    Правда кукурузу пришлось купить всю, что была, в качестве благодарности.)
    Еще предлагала молочка попить, но я на отрез отказался! Знаю чем заканчивается, не очень хотелось в 43 попасть:p
    Вот такая байка....
    (Название нас. пункта изменено, дабы не будоражить общественность.:D)
     
    Останнє редагування: 27 гру 2013
    igor-kit, Cybermaster, KUNDLER та 2 іншим подобається це.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    та знаю я те село та ту бабцю. она кожного року такі казочки розповідає та місце вказує, а все для того щоб за оранку не платити.
     
    Вольф подобається це.
  16. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    вона весною кукурузу пропослу розкидає там, а потім казочки розказує. Два в одному, скопають і посадять, ще й куплять всю кукурудзу потім.
    А Аскоту розказували про танк , щоб він кушир біля кладочки голови сільської ради повитягував на берег. Сільський народ наче дурний , та хитрий.:smile_9:
     
    vincenzo, KVP та консерватор подобається це.
  17. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.973
    Не она? Яблочек не предлагала?
    бабка.jpg
    Еще говорила, что фошисты все двери в селе поснимали...... А я себе и думаю - "Зачем им двери, своих что ли нет?"
     
    Останнє редагування: 27 гру 2013
    igor-kit, Tadrik та консерватор подобається це.
  18. markovezII

    markovezII Gefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Sonnenberg
    А мы как то с одним знакомым поехали на разведку, в одно село - Встретили аборигена лет 35 комбайнёра ..Мы его спрашиваем мол где тут места есть ? А он нам : там немцы..Мы ему опять мол , да не надо нам немцев, а он и там немцы..Короче везде у него немцы были .И пошол он домой штормящей походкой.:D
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ні, та картоплю пропонувала, казала йдіть хлопці самі обирайте які кущі подобаються та копайте собі.
     
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    На дно траншей ложить. Грязь месить ведь неохота.
    Как я понимаю, бабка хоть и не с Уляныков, но с тех краёв. Её рассказ вполне вписывается в картину происходившего там осенью 43-го. Зря так недоверчиво отнеслись к рассказу.
     
    igor-kit та Вольф подобається це.
  21. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.973
    Ось я Вас і підловив! Не росте в тих краях картопля!:D Дикі кабани усю геть виривають. Розвелось їх там сила силенна, до речі дуже поменшали у розмірах - беруть кількістью. Тільки цуцики, ну такі, як у Вас і рятують.
     
    igor-kit подобається це.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.031
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ви за яку ульянівку кажете, та що на цьому березі чи на тому?
     
  23. Вольф

    Вольф СД

    Повідомлення:
    3.973
    Це з якого боку або року дивитися. Як що по 43 року, то з ворожого.
    До речі, узяв один знайомий з собою цуцика, для охорони. Коли в кущах щось зашаруділо, цуцик з переляку кинувся до володаря і розніс вщент рамку прилада, на жаль і таке буває:D
     
    igor-kit подобається це.
  24. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.102
    Правильно и не поверили в сказку про разобранные дома , это всё поклёп на немцев:smile_12: ! Немецкая армия наоборот строила тёплые финские домики для жителей всех , без исключения , оккупированных советских сёл и деревень , а в суровые зимы всех детей и женщин с оккупированных территорий отправляли в африканский корпус на экскурсию , обеспечивая усиленным питанием , правда это было очень затратно и в последние годы войны уже не возились - просто выдавали спирт , сахар , керосин , щёколяд унд млеко и яйко в расчёте 3-4 очереди из MG или MP на семью . Вы же , небось , в камуфляже флектарновом с закатанными по локоть рукавами с ней разговаривали - вот она и вспомнила про молочко и яйко , а вырученные от вас рейхсмарки за кукурузу бабулька отнесла добросовестно в местное отделение НКВД УМВС.:)
     
    vincenzo та Комиссар подобається це.
  25. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    120
    Повідомлення:
    8.736
    Адреса:
    Украина
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    К сожалению, обычно результат проверки оказывается таким: 4e11e1343011.gif :)

    Но бывает и подтверждаются. На фото ниже как раз результаты проверок двух таких баек.
     

    Images:

    100_2062.JPG
    Фото0033.jpg
    igor-kit, Комиссар, KUNDLER та 3 іншим подобається це.